Sorum var Test

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Gökçe ❤️ Gökperi ❤️ Barış tarafından oluşturulan Test başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,820 kez görüntülenmiş, 95 yorum ve 6 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Test
Konbuyu başlatan Gökçe ❤️ Gökperi ❤️ Barış
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan kızımın annesiyim

Gökçe ❤️ Gökperi ❤️ Barış

Gökçem❣️ Gökperim❣️ Barış Hamzam❣️
rank
Kızlar bu testi bugün yaptım görümcem öğleden sonra geldi az önce gitti söylemedim kimseye test yaptığımı emin olmadan birşeyden ikincisi görünmeyecek kadar silik yarın sabah gidip test vericem kan yani kesin sonuç için emin olmak adına IMG_20230201_204827.jpg

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
Kızlar bu testi bugün yaptım görümcem öğleden sonra geldi az önce gitti söylemedim kimseye test yaptığımı emin olmadan birşeyden ikincisi görünmeyecek kadar silik yarın sabah gidip test vericem kan yani kesin sonuç için emin olmak adınaEkli dosyayı görüntüle 3375
Aynen canım kan testinde netleşir varla yok gibi ikinci çizgim hayırlısı olsun iyi ki söylemişsin örümceke. Düşünüyor musun gebelik

Hülya12

𝟐𝟏.𝟎𝟓.𝟐𝟎𝟐𝟑 𝐂𝐞𝐧𝐧𝐞𝐭 𝐊𝐮ş𝐮𝐦🕊️
Yönetici
Mod
rank

Ulduz.kiz anesi👶❤

Kızına aşık ❤️
rank

Gökçe ❤️ Gökperi ❤️ Barış

Gökçem❣️ Gökperim❣️ Barış Hamzam❣️
rank
Aynen canım kan testinde netleşir varla yok gibi ikinci çizgim hayırlısı olsun iyi ki söylemişsin örümceke. Düşünüyor musun gebelik
Düşünmüyorum tabiki ama Allah'ın zoruna gitmesin isyan etmem baş üstüne ama kızım çok ufak daha yaşına bile girmedi Allah olmayana versin
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Allah'ım gönlüne göre versin kuzum yarın kesin sonuç alabilmel için kan testi ver bizide haberdar et sumeyram @Sümeyra❣️
Tamam birtanem haber vericem sana dua et bana senin kalbin çok temiz biliyorum 🥰😘😘😘🥰

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar