Sorum var Testde silik çizgi ama adet oldum

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Perviz❤️Günay tarafından oluşturulan Testde silik çizgi ama adet oldum başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 872 kez görüntülenmiş, 11 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Testde silik çizgi ama adet oldum
Konbuyu başlatan Perviz❤️Günay
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Aysima-lisa`nın annesi

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Selam kızlar benim adetim 1 hafta gecikti hiç gecikmezdi ama test yapdım Dün silik çizgi çıkdı bu günde ilk idrarla yaptım oda silik çıktı.Ama Sanırım Adet oldum İlk pembemsi akıntı şeklinde geldi.Ama Şimi adet gibi geliyor .neden böyle olduki ..Böyle bir şey yaşayan oldumu hiç.
Kimyasal gebelik mi acaba kuzum li bir doktora görünseydin

Sibelhasan0909

Kayıtlı Üye
rank
Selam kızlar benim adetim 1 hafta gecikti hiç gecikmezdi ama test yapdım Dün silik çizgi çıkdı bu günde ilk idrarla yaptım oda silik çıktı.Ama Sanırım Adet oldum İlk pembemsi akıntı şeklinde geldi.Ama Şimi adet gibi geliyor .neden böyle olduki ..Böyle bir şey yaşayan oldumu hiç.
Kimyasal olmuşsundur

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Kuzum aynı doktora gitmekte istemiyorum .ya 2 sefer kürtaj oldum diye doktorumu değiştiriyodum .dedim hamile kalayımda yeni doktorun yanına öyle gideyimm.O yüzden o doktora istemiyorum gitmekk
Olsun cnaım başka doktora git ona anlat şlla o doktora gitme

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Kuzum bence doktora görün ayrıca kan testi ver

Asel'in annesi ❤️

Kayıtlı Üye
rank
Kimyasal olmuştur belki canm ama benm annem bana hamileyken hep adet görmüş 😀🥰 bir doktora görün cnm

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar