Testim pozitif gebelik belirtileri yok normal mi

• Konbuyu başlatan Ayshe
  • Toplam 11 yorum
  • Başlangıç tarihi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Ayshe tarafından oluşturulan Testim pozitif gebelik belirtileri yok normal mi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,213 kez görüntülenmiş, 11 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Testim pozitif gebelik belirtileri yok normal mi
Konbuyu başlatan Ayshe
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Cınarserap

Nur Toygar Tıraz

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba, 4 ay biraz uzun olmuş ve testinizde pozitif cikmis. Keşke hemen doktorunuza gidip ultrason ile baktirsaydiniz çünkü bebeğin neredeyse bütün fonksiyonları oluşmuş oluyor ve bir çok test yapılıyor. İstenmeyen bir gebelik ise de sonlandırmak için gecikmiş olursunuz. İkinizin sağlığı için biran önce doktorunuza danışın bence. Gebelik yok ise de 4 ay adet olmamaniz bir problem teşkil eder. Çok çok geçmiş olsun. Rabbim gönlünüze göre verir inşallah. Bizide haberdar edin lütfen merak ettim sizi çok 🙏❤️

Cınarserap

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar bana yardımcı olur musunuz 4 aydır adet olmuyorum gebelik testi pozitif çıktı kan tahlili yaptırdım sonucu yarın alıcam ama hiçbir gebelik belirtim yok kist yada miyom olabilir mi sizce
Canım belirti olmayabiliyor ben 33 haftaligim 1 defa bile mide bulantısı kusma olmadı allah'a şükürler olsun

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar