Testte silik çizgi

• Konbuyu başlatan Busetskn
  • Toplam 14 yorum
  • Başlangıç tarihi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Sorum Var kategorisinde Busetskn tarafından oluşturulan Testte silik çizgi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,431 kez görüntülenmiş, 14 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Sorum Var
Konu Başlığı Testte silik çizgi
Konbuyu başlatan Busetskn
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Busetskn
B

Busetskn

Guest
Günaydın, hayırlı sabahlar herkese☀️Hamilelik testi yaptım bugün ama çizgi tam belirgin değildi silik kırmızı çıktı. Sizce? Daha önce durumu yaşayan var mı? Ne yapmalıyım?

Merve_berkk

Moderator
Yönetici
Mod
rank
Günaydın, hayırlı sabahlar herkese☀️Hamilelik testi yaptım bugün ama çizgi tam belirgin değildi silik kırmızı çıktı. Sizce? Daha önce durumu yaşayan var mı? Ne yapmalıyım?
Hamilesin canım hayırlı olsun bebeğin, gün içinde git sağlık ocağına kan tahlili ver kaç haftalık olduğunu öğrenirsin

Busetskn

Kayıtlı Üye
rank
Hamilesin canım hayırlı olsun bebeğin, gün içinde git sağlık ocağına kan tahlili ver kaç haftalık olduğunu öğrenirsin
Yaa öyle mi diyorsunuz😍inşallah kan vermekte kararsız kalmıştım 1 haftalık da adet gecikmem var ama sanırım bugün gidip kan vericem🤗çok teşekkür ederim

Hayırlı olsun canım. Kan testi yaptır kesin bir cvb alırsın ama bana kalırsa hamilesin çok tebrik ederim 🥰♥️

Busetskn

Kayıtlı Üye
rank
🥰hayırlısıyla inşallah🥰teşekkür ederim❤
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

İnşallah ❤teşekkürler😍sabırsızlıkla bekliyorum ilk olacak Allahın izniyle
Rica ederim canım heyecanı çok olur hele bide ilkse 🥰😍

Tüm sayfalar yüklendi.