Tetanoz aşı

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik kategorisinde Derya4727 tarafından oluşturulan Tetanoz aşı başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 665 kez görüntülenmiş, 11 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik
Konu Başlığı Tetanoz aşı
Konbuyu başlatan Derya4727
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Sarıcivciv41

Slv

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar 20.haftadayım tetenoz alışı ne zaman yapılır ? Kaç doz yapılır ? Ağrısı var mı
20. Haftadan sonra yapiliyo canim ben de 21. Haftada yaptirdim asi yoktu 1 hafta bekledik normalde 2 veya 3 doz yapiliyo ben oglumda 2 doz yaptirdim ama aradan 5 yil gecmedigi icin bunda 1 doz yeterli gordu hemsire oglumda yaptirdigim 2 dozda da agri cok hafifti ama bu haftakinde 4 gun boyunca agridi sanki kemigime bisey olmus gibi sizladi halada biraz agri var ama eskidi kadar deil
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Tam zamanı şuan, bana tek doz yapıldı ilk gebelikte iki yapmışlardı, bu sefer ki aşı çok ağrı yaptı ama herkese aynı etkiyi vermeyebiliyor
Yaa bendede oyle oldu oglumdaki 2 doz hic agri olmadi ama bunda öldüm resmen 4 gun kolum kopacak sandim

Sarıcivciv41

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar 20.haftadayım tetenoz alışı ne zaman yapılır ? Kaç doz yapılır ? Ağrısı var mı
Kol ağrısı oluyo tabi bu aşının. 20,21,22haftalarda ilk doz yapılması lazım. Son 5sene içinde tetanoz oldysanz tek doz yapılıyor. Ben 2sene önce olmştm o yzden tek doz yapıldı bana.

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar