Tetonez asisi kac haftalikken yapıldı sizlere

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Sorum Var kategorisinde GÖZDEM tarafından oluşturulan Tetonez asisi kac haftalikken yapıldı sizlere başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 367 kez görüntülenmiş, 8 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Sorum Var
Konu Başlığı Tetonez asisi kac haftalikken yapıldı sizlere
Konbuyu başlatan GÖZDEM
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Biranne42

GÖZDEM

Kayıtlı Üye
rank
Asi icin arıyorlardı kizim da gidip yaptırıyordum simdi saglik ocagi 2 ay once 20 haftalik olunca gel dedi gittim bur hafta sonra gel dedi 1 haftadan bisey olmaz dedi

Aselaras

Kayıtlı Üye
rank
Asi icin arıyorlardı kizim da gidip yaptırıyordum simdi saglik ocagi 2 ay once 20 haftalik olunca gel dedi gittim bur hafta sonra gel dedi 1 haftadan bisey olmaz dedi
İlk doza 20. Haftada çağırdılar ikinciye 24 de gidicem bazı arkadaşlarında bi hafta geç yada erken olduklarını duymuştum

Bebeğin Tahmini Doğum Tarihi: 2021-12-02
Gebeliğinizin 30. Haftasındasınız.
Bebeğiniz yaklaşık lahana büyüklüğünde.
Bebeğin etrafında yaklaşık 100 ml amniyotik sıvı var. Kendinizi biraz yorgun hisseder ve uyku sorunları yaşamaya başlarsınız. hormonların etkisi ile eklemlerde gevşeme ve ruhsal değişiklikler (anksiete ve depresyon) başlayabilir.
Bebeğinizin boyu yaklaşık 39 cm ağırlıgı 1400 gr :)
İmza alanınıza hesaplama eklemek için tıklayınız

GÖZDEM

Kayıtlı Üye
rank
İlk doza 20. Haftada çağırdılar ikinciye 24 de gidicem bazı arkadaşlarında bi hafta geç yada erken olduklarını duymuştum
Benim 21 haftalik olduk ebem izindeydi diğerleri anlamıyor simdi aradim yarin gidecem
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

20. Haftada yaptırmıştım 1 doz vuruldum daha önce tetanoz aşım vardı oyüzden gerek duymadılar 2 dozu yapmadılar
Nasıl daha önce ben 4 yıl once yatırmıştım sanirim

Bnm ilk doz 20 haftalıkken oldum ikinci doz için 28 haftalık gel dedi
Doğana kadar kac kere yapiliyor

Aselaras

Kayıtlı Üye
rank
Benim 21 haftalik olduk ebem izindeydi diğerleri anlamıyor simdi aradim yarin gidecem

Nasıl daha önce ben 4 yıl once yatırmıştım sanirim

Doğana kadar kac kere yapiliyor
İki doz yapılıyo 20.haftada bi doz 24.haftada bi doz kolun bayagı ağırlaşıyor ama dört gün kolumu kaldırmadım ben

Bebeğin Tahmini Doğum Tarihi: 2021-12-02
Gebeliğinizin 30. Haftasındasınız.
Bebeğiniz yaklaşık lahana büyüklüğünde.
Bebeğin etrafında yaklaşık 100 ml amniyotik sıvı var. Kendinizi biraz yorgun hisseder ve uyku sorunları yaşamaya başlarsınız. hormonların etkisi ile eklemlerde gevşeme ve ruhsal değişiklikler (anksiete ve depresyon) başlayabilir.
Bebeğinizin boyu yaklaşık 39 cm ağırlıgı 1400 gr :)

Biranne42

Kayıtlı Üye
rank
Bana 19 haftalik olunca bebeği n hareketlerini hissedince gel dedi ebe

Bebeğin Tahmini Doğum Tarihi: 2022-02-20
Gebeliğinizin 19. Haftasındasınız.
Bebeğiniz yaklaşık büyük domates büyüklüğünde.
Bebeğin duyuları koklama, görme, dokunma, tat, ve duyma gelişir. sesinizi duyabilir. Cildinizde değişiklikler başlar. meme ucunda dudaklarda, yanakta
koyulaşmalar başlar ve buna gebelik maskesi denir. doğumdan sonra bu lekeler azalır. güneş kremi kullanmak bu lekeleri azaltır. uterus’un sağa sola hareketinden dolayı round ligament ağrısı hissedilir
Bebeğinizin boyu yaklaşık 22 cm ağırlıgı 280 gr :)
Tüm sayfalar yüklendi.