Tırnak batması

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebegim ile ilgili Sorum Var kategorisinde Şeyma_.42 tarafından oluşturulan Tırnak batması başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 485 kez görüntülenmiş, 14 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebegim ile ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Tırnak batması
Konbuyu başlatan Şeyma_.42
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gamze Hümeyra

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Kızlar 3 aylık bebeğimde tırnak batması var. Hiç kesmedim çıkarken batarak geldi. Doktor ameliyat dedi. Başına gelen var mı 😢
Benim oğlumunda ayak baş parmağı batıyordu ben jendim aldım evde canını yakmadan tırnak makası , cımbız ile
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Şuan şükür olmuyor. Ama korkma ameliyatta kötü değil amcam da olmuştu hemen almışlardı çok csni yanmadi sonrası da

Şeyma_.42

Kayıtlı Üye
rank
Benim oğlumunda ayak baş parmağı batıyordu ben jendim aldım evde canını yakmadan tırnak makası , cımbız ile

Şuan şükür olmuyor. Ama korkma ameliyatta kötü değil amcam da olmuştu hemen almışlardı çok csni yanmadi sonrası da
Antibiyotik krem verdi bize de. Ama küçücük tırnağı dikişli yapcaz dedi. Batan yeri açıp dikiş atacaklarmış

Geçmiş olsun canım
Sağol kuzum

Canim 3 aylik.olmus neden kesmemisinki? Amalyat olsa bile yani kotu 1 amalyat degil
Hiç uzamadı ki daha hala kesecek kadar uzamadı. Çıkarken batmış işte kenarı falan şişti.

Dikişli olacak uyutacaz
Endişe etme canım çok basit bir operasyon 5-10 dk sürüyor
Dikişli olacak uyutacaz dedi sonrası ağrılı olur diye çok korkuyorum. İnşallah antibiyotik kremle geçer 😢

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Antibiyotik krem verdi bize de. Ama küçücük tırnağı dikişli yapcaz dedi. Batan yeri açıp dikiş atacaklarmış

Sağol kuzum

Hiç uzamadı ki daha hala kesecek kadar uzamadı. Çıkarken batmış işte kenarı falan şişti.

Dikişli olacak uyutacaz

Dikişli olacak uyutacaz dedi sonrası ağrılı olur diye çok korkuyorum. İnşallah antibiyotik kremle geçer 😢
Evet canım ama korkma çok korkunç bir şey değil geçmiş olsun

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar