Tiroid

• Konbuyu başlatan Daisy
  • Toplam 3 yorum
  • Başlangıç tarihi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Daisy tarafından oluşturulan Tiroid başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 437 kez görüntülenmiş, 3 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Tiroid
Konbuyu başlatan Daisy
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Canan_gül
D

Daisy

Guest
Merhaba , ben 4+6 haftalik hamileyim, gecen hafta tsh 7.85, t4 1.23 normal cikti. Onceden de zaten hasimoto tiroidi rahatsiziydim ama hic bu kadar yukselmemisti. Doktor ilac doz artirimi yapti ama gene de kafam rahat degil, bebege bir zarari olur mu? Nasil duser bu tsh acaba?

Sibelhasan53

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba , ben 4+6 haftalik hamileyim, gecen hafta tsh 7.85, t4 1.23 normal cikti. Onceden de zaten hasimoto tiroidi rahatsiziydim ama hic bu kadar yukselmemisti. Doktor ilac doz artirimi yapti ama gene de kafam rahat degil, bebege bir zarari olur mu? Nasil duser bu tsh acaba?
Benim de 5.44 cıkmıs dahile git dedi napcam bilemedim yotube de doktor dinledim bebege bi zararı olmaz dedi ilaç almasakda bilemedim ya

Asel'in annesi ❤️

Kayıtlı Üye
rank
Cnm bnde triod vardı gebeliğim boyunca kullandım bebeğm 3 aylık hiç bir sıkıntı olmadı her sabah aç karnına iç ve kahvaltıdan en az yarimsaat 40 dk önce iç hiç aksatma kullanmazsan bebeğe sıkıntı kuzum gönül rahatlığıyla kullan suan bnm düştü ilaç kullanmıyorum ama bazı sebzeler var yememen gerekiyor yükselmesin diye ona bir bak internetten unuttum şuan

Canan_gül

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba ben şuan 5+5 günlük gebeyim 4 haftalikken benimde tiroidim 3.94 cikti dahiliyeye gittim doktor 50 lik başladı kullanıyorum 1 ay sonra gel dediler ikinci gebeliğin ilk gebeligimde böyle yaşamadım

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar