Sorum var Tiroid

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Gözbebeğim tarafından oluşturulan Tiroid başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 697 kez görüntülenmiş, 6 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Tiroid
Konbuyu başlatan Gözbebeğim
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Baharrr

Gözbebeğim

Kayıtlı Üye
rank
Mrb kızlar ben şimdi 2 aylık yeni oldum hamile sağlık ocağında kan verdim b12 ve tirodim çıktı kan verdigimde zorla verdim gelmiyordu bide çok aşırı halsiz ve uykusuz heryerim çok ağriyor ne yapsam biraz kendime gelirim ellerin ayakların kemiklerim çok agriyor bilgi verirseniz sevinirim 2 hafta sonra kontrole gidecem gün aldım .

merveofs

Kayıtlı Üye
rank
İlk zamanlarda halsizlik, uykusuzluk çok oldu bende de vücut hamileliğe alışana kadar. Vitaminler, kan ilaçları falan ayakta tutuyordu. Benim de 10. haftalarda çok ağrım vardı o zamanlardan beri magnezyum kullanıyorum. Hepsini doktorunuza söyleyin ona göre ilaç veya beslenme önerisinde bulunacaktır 😊

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
Mrb kızlar ben şimdi 2 aylık yeni oldum hamile sağlık ocağında kan verdim b12 ve tirodim çıktı kan verdigimde zorla verdim gelmiyordu bide çok aşırı halsiz ve uykusuz heryerim çok ağriyor ne yapsam biraz kendime gelirim ellerin ayakların kemiklerim çok agriyor bilgi verirseniz sevinirim 2 hafta sonra kontrole gidecem gün aldım .
Canım B12 hariç diğer vitamin değerlerine baktılar mı kalsiyum potasyum demir gibi elinde sonuç kağıdı varmı. Onlarda düşmüş olabilir. Zaten B12 eksikliği bu şikayetleri yapar hu ayda da uyku olur ama doktorun ilaç yazmış olması lazım. Tiroid içinde düzenli ilaç kullanman lazım. Evde de pekmez iç sana enerji verir bol yeşillik tüket bir de sağlıklı beslen kısaca

Gözbebeğim

Kayıtlı Üye
rank
Canım B12 hariç diğer vitamin değerlerine baktılar mı kalsiyum potasyum demir gibi elinde sonuç kağıdı varmı. Onlarda düşmüş olabilir. Zaten B12 eksikliği bu şikayetleri yapar hu ayda da uyku olur ama doktorun ilaç yazmış olması lazım. Tiroid içinde düzenli ilaç kullanman lazım. Evde de pekmez iç sana enerji verir bol yeşillik tüket bir de sağlıklı beslen kısaca
Bakttim diğerleri iyi sadece b12 bide tiroidim tek kotu çıktı ilaç vermedi enfeksiyon ilacı alıyorum podora ismi

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Kuzum ilk haftalarda halsizlik vesaire çok normal ilerleyen haftalarda kendini daha iyi hissedeceksin inşallah

Baharrr

Kayıtlı Üye
rank
Geçmiş olsun canım benimde troid bezlerim çok yavaştı ikinci gebeliğimde dahiliyeye gönderdiler beni orda ilaca başladım sende git dahiliyeye tahlillerine bakar ilaç verir b12 içinde ilaç kullan eğer ilaç kullanamıyorsanda hayvansal gıdalar sakatat ve keçi sütü tüket

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar