TSH 0.01

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Hastalıklar kategorisinde leyla_13 tarafından oluşturulan TSH 0.01 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 663 kez görüntülenmiş, 21 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Hastalıklar
Konu Başlığı TSH 0.01
Konbuyu başlatan leyla_13
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Asel'in annesi ❤️

leyla_13

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar bu Sabah sağlık ocağına gittim tahlillerin vardı. TSH sonucum 0 çıktı beni dahiliyeye yönlendirdi. Biraz endişeliyim normalden çok çalışıyormuş TSH gebeligimdede çıkmıştı ama gebelikden kaynaklı olduğu için üstüne durmadılar doktorlar .iki yıldır gebelik düşünüyoruz acaba TSH düşük olduğu icinmi olmuyordu .başından böyle birşey geçen varni TSH düşüklüğü nelere yol açıyor. Netten araştırdım kansere kadar gidiyor . yardimci olun lütfen 😔 doktora gittim zehirli troid varmış bende ilaç kullanmaya başladım thyromazol 5 mg. Ultrason a randevu aldım ayın 9 una bakalm nodül cikicak mi.

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Kızlar bu Sabah sağlık ocağına gittim tahlillerin vardı. TSH sonucum 0 çıktı beni dahiliyeye yönlendirdi. Biraz endişeliyim normalden çok çalışıyormuş TSH gebeligimdede çıkmıştı ama gebelikden kaynaklı olduğu için üstüne durmadılar doktorlar .iki yıldır gebelik düşünüyoruz acaba TSH düşük olduğu icinmi olmuyordu .başından böyle birşey geçen varni TSH düşüklüğü nelere yol açıyor. Netten araştırdım kansere kadar gidiyor . yardimci olun lütfen 😔 doktora gittim zehirli troid varmış bende ilaç kullanmaya başladım thyromazol 5 mg. Ultrason a randevu aldım ayın 9 una bakalm nodül cikicak mi.
Merhaba kuzum bu durum tiroid bezinin fazla çalıştığını gösteriyor sanırım hayırlı haberler de inşallah

leyla_13

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba kuzum bu durum tiroid bezinin fazla çalıştığını gösteriyor sanırım hayırlı haberler de inşallah
Evet doktorum da öyle dedi .gebelik düşünme dedi düşürursun ama gebelik zaten iki yıldır olmuyor. İlaç kullanıyorum şimdi Allah razı olsun.
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Hayırlı haberlerle gel kuzum geçmiş olsun
Allah razı olsun inşallah ablacm

Hülya12

Moderator
Yönetici
Mod
rank
Evet doktorum da öyle dedi .gebelik düşünme dedi düşürursun ama gebelik zaten iki yıldır olmuyor. İlaç kullanıyorum şimdi Allah razı olsun.

Cümlemizden kuzum 🤲🏻

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank

Anladım kuzum ilaçlarını aksatma Allah'ın izniyle bir sorun olmaz inşallah Rabbim sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallah

leyla_13

Kayıtlı Üye
rank
Anladım kuzum ilaçlarını aksatma Allah'ın izniyle bir sorun olmaz inşallah Rabbim sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallah
Amin Allah razı olsun inşallah 😊❣️

Kuzum 26 haftalık olduk çok şükür 🤗🤗♥️🌹☺️ sen napiyon naislsin canim benim
Maşallah buyutmussn içinde abla. Forum a girmeyeli aylar olmuştu 😃 neler geçmiş . Allah in izniyle kucağına da almayı nasip etsin Rabbim 🤲❣️

Kuzum 26 haftalık olduk çok şükür 🤗🤗♥️🌹☺️ sen napiyon naislsin canim benim
Şükür idare ediyoruz abla. Ayni devam bende bu ay olmazsa tedaviye baslicm Allah in izniyle

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank
Kuzum.bende 3 tane guatirda nodül vardı Bunun için ilaç kullandım ben de ama zehirli değildi Benimkiler hani 6 aydır bu kontrol edilecekti Büyüyorum büyümüyor mu diye

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar