Tüp bebek ve oruç

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde İsmihan tarafından oluşturulan Tüp bebek ve oruç başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 869 kez görüntülenmiş, 9 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Tüp bebek ve oruç
Konbuyu başlatan İsmihan
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Sümeyraaa🤍

Busra90

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar tüp bebek yaptırıp da oruç tutan var mı doktorunuz tut veya tutma dedi mi
Bende tüp bebekle 22 haftalık hamileyim sordum doktor tutma dedi ben de aşırı su içiyorum açlık değil susuzluktan dolayı tutamazmışım zaten bende o yüzden tutmuyorum sende zorlanıyorsan ilaç kullanıyorsan tutma mecbur değilsin zaten dinimizde de iizn verilmiş Allahım kazasını tutmayı nasip etsin inşallah

İsmihan

Kayıtlı Üye
rank
Bende tüp bebekle 22 haftalık hamileyim sordum doktor tutma dedi ben de aşırı su içiyorum açlık değil susuzluktan dolayı tutamazmışım zaten bende o yüzden tutmuyorum sende zorlanıyorsan ilaç kullanıyorsan tutma mecbur değilsin zaten dinimizde de iizn verilmiş Allahım kazasını tutmayı nasip etsin inşallah
Canım benimki daha 11 haftalık ben dayanabiliyorum çok şükür,ilaçlarımı 1 hafta önce kesti Dr,kullanmıyorum artık.Ama acaba bebişlerime birşey olurmu diye tedirginim.😟Evet dinimiz izin veriyor ama ben tutunca mutlu oluyorum iyi hissediyorum 🙂

Busra90

Kayıtlı Üye
rank
Canım benim bende 31 yaşındayım bir gün oruç borcum yok çok şükür ama bu sene böyle oldu elde değil sen rahatsan dayanabilirim dersen tut yine de doktoruna sor tabii ki sonra pişman olacağın Bi durum olmasın da önemli olan o 😊

Sarıcivciv41

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar tüp bebek yaptırıp da oruç tutan var mı doktorunuz tut veya tutma dedi mi
Tutmuyorum doktrlarmda tavsıye etmiyor 20.haftamdaym bebeğmi fazla saat susuz besnsiz vitamnsz bırakamam bu işin kazası var çnkü doğm olsn kaza yaparım diyorum bizler 2kişilk bünyeye sahibz çnkü artık. Hadi kazası olmasa tmda mücbir sebepten dolayı tutamadğm içim sonraya bırakıyorm. Bizim bedenmnznde her zamanknden fazla su ve besine ihtycı var siz bilrsnz

Sümeyraaa🤍

Kayıtlı Üye
rank
Tutmuyorum doktrlarmda tavsıye etmiyor 20.haftamdaym bebeğmi fazla saat susuz besnsiz vitamnsz bırakamam bu işin kazası var çnkü doğm olsn kaza yaparım diyorum bizler 2kişilk bünyeye sahibz çnkü artık. Hadi kazası olmasa tmda mücbir sebepten dolayı tutamadğm içim sonraya bırakıyorm. Bizim bedenmnznde her zamanknden fazla su ve besine ihtycı var siz bilrsnz
sana bende katılıyorum 👍👍

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar