Tüp bebek

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Derdim var kategorisinde Didemre16 tarafından oluşturulan Tüp bebek başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,715 kez görüntülenmiş, 15 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Derdim var
Konu Başlığı Tüp bebek
Konbuyu başlatan Didemre16
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Didemre16

Yagmurun annesi

Kayıtlı Üye
rank
Sağol canım
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Canım çok teşekkür ederim benimde şuan 2 embriyo kaldı o yüzden doktorumu değiştirmek istemiyorum şuan genetikten çıkcak sonucu bekliyoruz ona göre belli olvak herşey
Benim sonuclarimda hic bisey cikmamisti dua ve sabir

Ulduz.kiz anesi👶❤

Kızına aşık ❤️
rank
Arkadaşlar 2 kere tüp bebek yaptırdım 2side tuttu ama bebeğim 5 ve 6. Haftdan sonra gelişmedi birini düşük yaptım fiğrtinde kürtaj oldum genetiğe gönderdi doktorum böyle bişe başına gelen varmı bide devlette tüp bebek yaptırmak için şartlar ne özeller kadar iyimi
Allah büyukdur canim yeterki sen isde🤲 Allah sana sag salim evlat nasib eylesin

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Arkadaşlar 2 kere tüp bebek yaptırdım 2side tuttu ama bebeğim 5 ve 6. Haftdan sonra gelişmedi birini düşük yaptım fiğrtinde kürtaj oldum genetiğe gönderdi doktorum böyle bişe başına gelen varmı bide devlette tüp bebek yaptırmak için şartlar ne özeller kadar iyimi
Allah'ım yardımcın olsun kuzum bebişin sağlıkla gelsin inşallah 🥰

Didemre16

Kayıtlı Üye
rank
Hersey guzel olacak rabbim 'in izniyle🤲🤲🤲
İnşallah kuzum 🙏
Hersey guzel olacak rabbim 'in izniyle🤲🤲🤲
İnşallah kuzum 🙏
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Allah büyukdur canim yeterki sen isde🤲 Allah sana sag salim evlat nasib eylesin
İnşallah canım çok sağol 😘
Canim iyi aksamlar Allah sabir versin cok zor ilk hamileligimde normal yolla kaldim 6.haftada gelismedigi icin kurtaj oldum sonra tup bebek denedik 6embriyom oldu ikisini taze transfer yaptilar ikiside tuttu aynen 6.haftada ikisininde kalbi durdu yine kurtaj ☹️sonra dediler sende subyan var hocaya git gittim varmis dualarla muskalarla kalan 4 embriyomun ikisini transfer ettik biri tutundu cok sukur bi kizim oldu simdi 4 yasina girecek ve ben kalan son iki embriyomu da kullandim su an 32+1 haftalik hamileyim yine biri tutundu yine dualar ve muskalarla Allah nasip ederse bi kizim daha olacak hic bi zaman umidini kaybetme hickimse kaybetmesin ben ilk bebegimi 18 yil sonra aldim kucagima cok bekledim sabrettim hic umidimi kaybetmedim simdi 39 yasimda ikinci bebegimi alicam kucagima insallah doktorum murat gurkan arikan arastirin derim kalan embriyolarinizi iyi degerlendirin mukemmel bi doktordan ote abi ist medicalpark bahcelievler hastanesine gecti gop yeniyuzyildaydi once kesinlikle tavsiye ederim
Araştırırm bi canım

Sarıcivciv41

Kayıtlı Üye
rank
Devlet 3 kez karşılıyor. Ünverste hastaneleri yapıyor önce infertilite bölümüne gidin ordan yardmcı olurlar benim şehrimdeki doktorum prof. Ve aşırı başarılı ilgiliydi. Özellere para dökmeye gerek yok onca.

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar