Tuvalet alistirma

• Konbuyu ba┼člatan Bir prenses annesi
  • Toplam 15 yorum
  • Ba┼člang─▒├ž tarihi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakk─▒nda Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Bir prenses annesi taraf─▒ndan olu┼čturulan Tuvalet alistirma ba┼čl─▒kl─▒ konuyu okuyorsunuz. Bu konu ┼čimdiye dek 653 kez g├Âr├╝nt├╝lenmi┼č, 15 yorum ve 0 tepki puan─▒ alm─▒┼čt─▒r...
Kategori Ad─▒ Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Ba┼čl─▒─č─▒ Tuvalet alistirma
Konbuyu ba┼člatan Bir prenses annesi
Ba┼člang─▒├ž tarihi
Cevaplar
G├Âr├╝nt├╝leme
─░lk mesaj tepki puan─▒
Son Mesaj Yazan MrymCetinkaya
B

Bir prenses annesi

Guest
Kizlarr benim iki bucuk yasinda oglum var tualete alistiriyorum bir haftamiz doldu ..bi cocuk kac haftada veya kac ay icinde cis var anne soyler altina etmez lavaboya giderrr .. vallahi hamleymm cok zor gelio lavaboya alistirmak ­čÖü­čÖü

Sedef

Kay─▒tl─▒ ├ťye
rank
Kat─▒l─▒m
9 Nisan 2021
Kizlarr benim iki bucuk yasinda oglum var tualete alistiriyorum bir haftamiz doldu ..bi cocuk kac haftada veya kac ay icinde cis var anne soyler altina etmez lavaboya giderrr .. vallahi hamleymm cok zor gelio lavaboya alistirmak ­čÖü­čÖü
Benm de 2.5 ya┼č─▒nda alistirmaya ├žal─▒┼č─▒yorum 27 haftal─▒k hamileyim ne yapaca─č─▒m bilmiyorum

elifsuÔÖí ecrin ada

Kay─▒tl─▒ ├ťye
rank
Kat─▒l─▒m
4 ┼×ubat 2021
Canm en kolay─▒ laz─▒ml─▒k bnm ki ├Âyle al─▒┼čt─▒

elifsuÔÖí ecrin ada

Kay─▒tl─▒ ├ťye
rank
Kat─▒l─▒m
4 ┼×ubat 2021
Valla bnm k─▒z bi hafta bni zorlad─▒ ka├ž─▒r─▒yodu s├╝rekli meyer tuvelletten korkuyomu┼č laz─▒ml─▒k ald─▒m kendisi gidip gelmeye ba┼člad─▒
─░ki tane lazimlik ald─▒k ama oturmak istemiyor benimki canm sen nas─▒l alistirdin

Elif kpln

Muhammed Ali­čĺÖ├Âmer hamza­čĺťAYB├ťKE ERVA­čžÜÔÇŹÔÖÇ´ŞĆ
Mod
rank
Kat─▒l─▒m
8 Ocak 2021
Hemen s├Âylemez cnm kendini de o─člunu da y─▒pratma bnce

Ebru Ulus

Kay─▒tl─▒ ├ťye
rank
Kat─▒l─▒m
13 Mart 2021
Size bi┼čey s├Âylemek istiyorum bende ┼ču anda d├Ârt ayl─▒k hamileyim benim k─▒z─▒m bir bu├žuk iki ya┼č─▒nda ├Â─črendi tuvaletini gecede g├╝nd├╝z de bez baglamadim hemen her geldi─činde s├Âyledi g├Ât├╝rd├╝m ┼ču anda ├žok iyiyiz ├žok ┼č├╝k├╝r Al─▒┼čt─▒ her ikisinede odas─▒n─▒ da bir bu├žuk ya┼č─▒nda ayirmistim ­čśŐ­čśŐÔś║´ŞĆ yani benimki ├╝├ž d├Ârt g├╝nde al─▒┼čt─▒ tabi bu ├žocuktan ├žocu─ča fark g├Âsterebilir in┼čallah en k─▒sa zamanda sizinkide al─▒┼č─▒r ├žok rahatl─▒yor insan

B├╝┼čraadabag

Kay─▒tl─▒ ├ťye
rank
Kat─▒l─▒m
1 Nisan 2021
Benim 3 ya┼č─▒nda k─▒z─▒m var daha bu ay 3 ya┼č─▒na girdi 1 aydan fazla tuvalete g├Ât├╝r├╝yorum gece sadece alt─▒n─▒ bezliyorum 27 haftal─▒k hamileyim u─čra┼čmas─▒ zor oluyo k─▒saca can─▒n─▒ isterse ├ži┼čim var diyor istemezse demiyor genelde alt─▒na ka├ž─▒r─▒yor s├╝rekli ├ži┼č varm─▒ derseniz eminim 3 hafta i├žinde az da olsa s├Âyleye bilir

T├╝m sayfalar y├╝klendi.

├ťst