Tuvalet egitimi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Efnan tarafından oluşturulan Tuvalet egitimi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,693 kez görüntülenmiş, 20 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Tuvalet egitimi
Konbuyu başlatan Efnan
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Efnan

Efnan

Kayıtlı Üye
rank
2 oglum var biri 6 yasinda geceleri bagliyorrum altini digeri 3 yasinda yeni ogtetiyorum nasil ogretehilirim hem geceleri hem gunduzleri yardimci olun lutfen😣😪

Efnan

Kayıtlı Üye
rank
Aynen valla, oturtuyorum sürekli ama yapınca gelip poposunu gösteriyor. 2.bebek doğmadan kurtulaydım bezden iyiydi ☺️
Canim bnde 23 haftaligim simdiden en azindan gunduz alisin dedim buyuk oglani bile bagliyorum daha kisin icerde ya daha kolay yazin zor olur disari çıkınca altını bağlamak gerekiyor bu seferde öyle ogrenemez

Aysima

Kayıtlı Üye
rank
Bezi bırakmaya karar verdiğinizde gece de bağlamayın bez yoksa çok zor olur bırakması. Benim kızım tam 2 yaşında 3.günde alıştı çok şükür su an 27 aylık ne gece ne gündüz kaçırma olmuyor artık.

Esrabeyza

Kayıtlı Üye
rank
Bezi bırakmaya karar verdiğinizde gece de bağlamayın bez yoksa çok zor olur bırakması. Benim kızım tam 2 yaşında 3.günde alıştı çok şükür su an 27 aylık ne gece ne gündüz kaçırma olmuyor artık.
Aynen canım bnm de tavsiyem eğer bezden bırakıyorsunuz çocuğunuzu gece dahi bağlamayın bnm kızım şuan dört yaşında ve bir buçuk yaşındayken ben öğretmeye başladım maslh hemnde öğrendi ama ne gece ne gündüz hiç baglamdim bezi altına çok yaptığı oldu ama bir yapiyor iki yapıyor oda öğreniyor artık çünkü kendiside gece ıslanınca kızım çok rahatsız oluyordu
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Ama şuan bizimde masllhimiz var hiç altına yapması yok tabi öğretirken evde durmak şart hiç misafirliğe gitmedim bir ay boyunca hemnde öğrendi aslında ama gece yatılı misafirliğe kalmayı bir ay bıraktım başkasının yatağını batirmiyalim diye😄

Canan_

Kayıtlı Üye
rank
2 oglum var biri 6 yasinda geceleri bagliyorrum altini digeri 3 yasinda yeni ogtetiyorum nasil ogretehilirim hem geceleri hem gunduzleri yardimci olun lutfen😣😪
Canım benim sana tavsiyem bezi bir kez bırakınca bir daha TAKMA 5 dakikada bir tuvalete tutman gerekiyor gecede sık sık uyandırman gerek alışana kadar gece ıslatması içinde yatağının altına ses çıkarmayan bir naylon yada yatak koruyucu alman olurda kaçırırsa sakın kızma korkup Dana çok kaçırıyorlar tecrübeye dayanarak söylüyorum çocuk kaçırırsam korkusuyla yatarsa muhakkak kaçırıyor uyumadan önce muhakkak tuvalete götür bunu alışkanlık edinsin Allah kolaylık versin canım benimki kız kardeşimin oğlunda görünce söylemeye başlamıştı.

Efnan

Kayıtlı Üye
rank
Canım benim sana tavsiyem bezi bir kez bırakınca bir daha TAKMA 5 dakikada bir tuvalete tutman gerekiyor gecede sık sık uyandırman gerek alışana kadar gece ıslatması içinde yatağının altına ses çıkarmayan bir naylon yada yatak koruyucu alman olurda kaçırırsa sakın kızma korkup Dana çok kaçırıyorlar tecrübeye dayanarak söylüyorum çocuk kaçırırsam korkusuyla yatarsa muhakkak kaçırıyor uyumadan önce muhakkak tuvalete götür bunu alışkanlık edinsin Allah kolaylık versin canım benimki kız kardeşimin oğlunda görünce söylemeye başlamıştı.
Küçükler kıyamıyorum uyku sersemiler AMIN ALLAH razı olsun kardeşim sağol

Hanmtutenk

Kayıtlı Üye
rank
2 oglum var biri 6 yasinda geceleri bagliyorrum altini digeri 3 yasinda yeni ogtetiyorum nasil ogretehilirim hem geceleri hem gunduzleri yardimci olun lutf
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Kesinlikle bezi gece bağlamak hatadır bir kere açın daha da bağlamayin çünkü çocuklar beze mi tuvalete yapacaklarını karıştırıyor sonra. Doktorlar da aynı şeyi söylüyor. Benim ikizlerim 3 yaşına girmek üzere 2. Aydayim ne gündüz ne gece bağlamıyorum gece uyandiriyorum gün içinde de sık sık götürüyorum ifade edemiyorlar hala

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar