Üçlü tarama Testi yüksek çıktı

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Gülnihal tarafından oluşturulan Üçlü tarama Testi yüksek çıktı başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,604 kez görüntülenmiş, 22 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Üçlü tarama Testi yüksek çıktı
Konbuyu başlatan Gülnihal
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Sevgi123

Gülnihal

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar meraba üçlü tarama testi sonucu 21 dediler riskli dediler tam anlamadım varmı bilgisi olan paralı test önerdiler sizce yaptırayım mi yüzde kaç doğru bu tarama testleri sabahtan beri ağlıyorum çocuğun down sendromlu mu olucak kesinligi nedir lütfen bişey soylermisiniz bu konuda

Dilaraaa'

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar meraba üçlü tarama testi sonucu 21 dediler riskli dediler tam anlamadım varmı bilgisi olan paralı test önerdiler sizce yaptırayım mi yüzde kaç doğru bu tarama testleri sabahtan beri ağlıyorum çocuğun down sendromlu mu olucak kesinligi nedir lütfen bişey soylermisiniz bu konuda
Canım içini ferah tut hormanlarda seni daha çok etkiliyordu. İnş hiç bı sorun olmaz bebeğin sağlıklı sıhhatli doğum yaparsın. Canım test nift testi olarak geçiyor anneden kan alıp bebeğin genetigine bakıyorlar. Bu test %98,99 olarak sonuç veriyor. Ücretinde burda 580 TL di canım genetik bölümünende. Bende ikili tarama için sormuştum.

Smye

Kayıtlı Üye
rank
Bence ağlamadan üzülmede böyle denilip doğduktan sonra nice sağlıklı olan bebiş ler var yanılma payı da vardır öyle düşün iyi düşün iyi olsun bende ikili test yaptırdım yaptırmasam iyiymiş dedim kendi kendime

Güneşşş

Kayıtlı Üye
rank
Canım içini ferah tut hormanlarda seni daha çok etkiliyordu. İnş hiç bı sorun olmaz bebeğin sağlıklı sıhhatli doğum yaparsın. Canım test nift testi olarak geçiyor anneden kan alıp bebeğin genetigine bakıyorlar. Bu test %98,99 olarak sonuç veriyor. Ücretinde burda 580 TL di canım genetik bölümünende. Bende ikili tarama için sormuştum.
Nasıl 580tl emin misniz. Fetal dna testinden bahsediyorsunuz değil mi

Güneşşş

Kayıtlı Üye
rank
3lü tarama testinin %15 yanlma payı vardır. Doktor söylemisti bazen testte hiçbirşey çkmıyor ama bebek doğuyor downlu bazende down olabilir diyoruz sağlklı doğuyor. Yani kesin sonuç vermiyormuş tarama testleri kendini üzme canım.

Dilaraaa'

Kayıtlı Üye
rank
Bence ağlamadan üzülmede böyle denilip doğduktan sonra nice sağlıklı olan bebiş ler var yanılma payı da vardır öyle düşün iyi düşün iyi olsun bende ikili test yaptırdım yaptırmasam iyiymiş dedim kendi kendime
Çok haklısın bende pişman oldum ama yaptirmazsan muayene devamı olmuycakti. Banada orta riskli dediler. Üçlü yaptırdım bugün onun sonucu inş güzel çıkarda bakalım. Bu tarama önemliymiş öle diyirlar onu bekle dediler. Üçlüyü

Güneşşş

Kayıtlı Üye
rank
Evet canım eminim kendim sordum ikili tarama orta riskli çıkınca. Bebek suyundan alınmıyor. Yeni sistem geliştirmişler nift olarak geçiyor anneden kan alıp bebeğin genetigine bakıyorlar
Tamam o testi biliyorumda 580tl oluşuna şaşrdm. Üni.hastanesi fln mı? Nerede yaptrdnz merak ettim

Smye

Kayıtlı Üye
rank
Çok haklısın bende pişman oldum ama yaptirmazsan muayene devamı olmuycakti. Banada orta riskli dediler. Üçlü yaptırdım bugün onun sonucu inş güzel çıkarda bakalım. Bu tarama önemliymiş öle diyirlar onu bekle dediler. Üçlüyü
İçini ferah tut canım dediğim gibi kötü düşünme ve yine dediğim gibi testlere fazla itimat etme ben çok duydum hamileyken down sendromu denilip sağlıklı olan bebiş İnşallah sağlıklı sıhhatli alırsın kucağına

Fatma DÜKAR

Kayıtlı Üye
rank
Bebeğin genetigine derken yani anne tarafı veya baba tarafında varsa ondan olabilir gibisinden mi tam anlatamadım banada orta riskli dediler ama benim ve eşimin ailesinde yok
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Bebeğin genetigine derken yani anne tarafı veya baba tarafında varsa ondan olabilir gibisinden mi tam anlatamadım banada orta riskli dediler ama benim ve eşimin ailesinde yok

Tüm sayfalar yüklendi.