Sorum var Üçuz gebelik

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Gozel tarafından oluşturulan Üçuz gebelik başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 720 kez görüntülenmiş, 21 yorum ve 6 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Üçuz gebelik
Konbuyu başlatan Gozel
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gozel

Asaf_yusuf

Kayıtlı Üye
rank
Kizlar selam ben tup bebekle 3 ücuzlere gebeyim iksi tek yumrta ikizi biri ayri fakat doktor tek yumrta ikizinin riskli oldugunu soyluyor kalb atiwinu dayandirmamizi oneriyor ama fakat kalp atiwi dayanrsa tek olan bebeyimde kaybetmek ihtimalimda var bende dayandirmamaga karar verdim 3 bebeyle devam edicem gebeliymi 9+5 hafdaligiz bana dua edermisiniz sizce dogru karar verdimi 🙌butun riskleri goze aldim artiq
Doğru karara verdin .alacak nefesi yoksa rabbim alır senden buna kimse karar veremez.alacqk nefesleri varsada ucude dünyaya gelir .ki doktorun iyilik yapmaya çalışıyor kendince ama digerinede zarar verebilir .onun için herşeyi Allah u tealayq bırak .o herşeyin en doğrusunu ve hayırlısını bilendir.rabbim kolay bir gebelik nasip etsin

Gozel

Kayıtlı Üye
rank
Doğru karara verdin .alacak nefesi yoksa rabbim alır senden buna kimse karar veremez.alacqk nefesleri varsada ucude dünyaya gelir .ki doktorun iyilik yapmaya çalışıyor kendince ama digerinede zarar verebilir .onun için herşeyi Allah u tealayq bırak .o herşeyin en doğrusunu ve hayırlısını bilendir.rabbim kolay bir gebelik nasip etsin
Cok tewekur ederim inwallah saglikli bir wekilde dogururum Rabbim o gunleride gormeyi nasib etsin bana amin 🙌
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Bavi necie eddirdin neqeder xercin cixdi ona? Saq salim al qucagna bebisleri
2800 odeniw idi baci analz dermanfalan olar ozumuzden opwi umumu 5 min cixir cunki dermanari cox bahadi yene şükür tutdu ama dr.Önder Tulumbaci elemwdi mualce yontemi yaxwidi

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar