Üçüz hamile

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Üçüzlerrrr tarafından oluşturulan Üçüz hamile başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 3,483 kez görüntülenmiş, 42 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Üçüz hamile
Konbuyu başlatan Üçüzlerrrr
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Sedoss

Sedoss

Kayıtlı Üye
rank
Teşekkür ederim canım 😘 sezaryan oldum spinal anestezi çok şükür güzel geçti bı besgun biraz zorlandım ama sağolsun annem le kayınvalidem yardımcı oldu şimdi biraz uyku problemimiz var oda geçer inşallah annem var yanımda birazda kayinvaldem kalcak öyle büyütcez bakalım 😄
Kaçıncı haftada aldılar ? Hemen çıktınız mı hastaneden ? Benim son 5 hafta kaldı hemen doğsunlar istiyorum 😀 seninkiler duruyor mu aynı anda ağlayıp uyurlar derler doğru mu ? Yaa üst üste yazdım kusruma bakma yeni doğum yapmış ikiz annesi görünce yazdım aklıma geleni 😇

Kupseker

Kayıtlı Üye
rank
Kaçıncı haftada aldılar ? Hemen çıktınız mı hastaneden ? Benim son 5 hafta kaldı hemen doğsunlar istiyorum 😀 seninkiler duruyor mu aynı anda ağlayıp uyurlar derler doğru mu ? Yaa üst üste yazdım kusruma bakma yeni doğum yapmış ikiz annesi görünce yazdım aklıma geleni 😇
37. Hafta bitti canım 38 in birinci gününde aldılar 2 gece yattım hastanede ☺️ aynı zamanda uyanıyorlar aynı anda uyuyolar şuan hissediyorlar birbirleri😄 inşallah sağlıkla sende kucağına alırsın canım 😘 pahabicilmez bir duygu Allah isteyen herkese nasip etsin 😘❤️

Sedoss

Kayıtlı Üye
rank
37. Hafta bitti canım 38 in birinci gününde aldılar 2 gece yattım hastanede ☺️ aynı zamanda uyanıyorlar aynı anda uyuyolar şuan hissediyorlar birbirleri😄 inşallah sağlıkla sende kucağına alırsın canım 😘 pahabicilmez bir duygu Allah isteyen herkese nasip etsin 😘❤️
İnşallah canım teşekkür ederim Allah size bağışlasın 🥰🥰

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar