Ultrsonda hafta ve günün farklı çıkması

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde rmys tarafından oluşturulan Ultrsonda hafta ve günün farklı çıkması başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,455 kez görüntülenmiş, 8 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Ultrsonda hafta ve günün farklı çıkması
Konbuyu başlatan rmys
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan rmys

rmys

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba kızlar ben ilk hamileliğimi öğrendiğimde hastaneye gittiğimde 8+1 demişlerdi bende ona göre devam ettim şuan 15+1 olması lazım ama o hastaneden memnun kalmadığım için başka hastaneye gittim bugün orda da 15+6 çıktı ultrasonda şimdi benim hangisini doğru kabul etmem lazım

Sema tbk

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba kızlar ben ilk hamileliğimi öğrendiğimde hastaneye gittiğimde 8+1 demişlerdi bende ona göre devam ettim şuan 15+1 olması lazım ama o hastaneden memnun kalmadığım için başka hastaneye gittim bugün orda da 15+6 çıktı ultrasonda şimdi benim hangisini doğru kabul etmem lazım
Benimde ilk gittiğimde iki hafta geriden geliyo dedi doktor geç döllenme olmuş dedi bende şimdi başka doktora gidicem

Sedoss

Kayıtlı Üye
rank
Galiba ultrason cihazına bağlı olarak değişiyor o hepsi iyi olmadığı için farklı çıkıyor olabilir benim de başta farklı çıkıyordu son gittiğimde aynı çıktı anlamadım bende ama hepsi farklı odalarda bakıldı farklı cihazlarla

Aselaras

Kayıtlı Üye
rank
Tamamen girdiğin cihazla alakalı asıl doğru olan son adet tarihine göre olan cihazların yazılımı farklı olduğundan kaynaklanıyor her cihaz bebeğin boy kilo gelişimine göre farklı hesaplıyor siz herşeyi adet tarihine göre planlayın

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank
Son adet tarihine göre bak canım sen ultrason bebeğin gelişimi önde oldu mu büyük çıkarıyor haftasını

rmys

Kayıtlı Üye
rank
Benimde ilk gittiğimde iki hafta geriden geliyo dedi doktor geç döllenme olmuş dedi bende şimdi başka doktora gidicem
Bana da aynısını dedi ilk gittiğim hastane geç döllenmiş dedi 15+1 Ken başka hastaneye gittim işte orda da 15+6 çıktı adetime göre bebek şu anda 17 18 haftada olması lazım

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar