Umut hep varmış aslında..

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik kategorisinde ^^ ÖzLem 💜 ^^ tarafından oluşturulan Umut hep varmış aslında.. başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 592 kez görüntülenmiş, 21 yorum ve 15 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik
Konu Başlığı Umut hep varmış aslında..
Konbuyu başlatan ^^ ÖzLem 💜 ^^
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan ^^ ÖzLem 💜 ^^
Rabbim sağ Salim kucağına almayı nasip etsin inşallah 🌹
Kızlar iyi akşamlar ben özlem size bir hikaye anlatmak istiyorum.
Benim ilk oğlum 6 yaşında sağlıklı çok Şükür ikinci bebeğime anne karnındayken hipoplastik sol kalp sendromu konuldu aldırmadım kıyamam doğunca 3 gün sonra 9 saat süren açık kalp ameliyatı geçirdi 6 gün onu kaybettik 😟 ne yazik ki 16 17 saatlik uzak bir yere ameliyat için bir aylığına gitmiştik olmdi o kadar uzun yoldan bebeğimin cenazesinin getirdik defnettik.. şuan tekrardan hamileyim korkularım vardı öbür gebelikte olabilirmiş belli olmadi 3 hafta önce ölen bebeğin erkekti ilk çocuğum da erkek buna da erkek dedi ve bugün herşey yolunda hiç bir sıkıntı çıkmadı çok şükür ve bebişim kızmış oğlum ailenin ilk erkek torunu kızımda ilk torun olacak sağlıklı olunca çok mutlu oldum kız erkek farketmez o iyi ya çok şükür yani zamanımızı aldım kusura bakmayın herşey de bir umut var asla ama asla unutmayın ben çok umutsuz birisi olarak kader bu sefer de bize de güldü ❤️ umutsuzluktan umuda çıkan bir yol rabbim isteyen herkese evlat nasip etsin inşallah ve de sağlık sıhhat versin gerisi boş ❤️

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar