Sorum var Unla biberon maması

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Nursen40 tarafından oluşturulan Unla biberon maması başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 358 kez görüntülenmiş, 12 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Unla biberon maması
Konbuyu başlatan Nursen40
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan arsi

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
Merhaba kızlar ❤️
1 yaşında kızım var unu kavurup biberon maması yapiliyomus önceden annemgil fln hep onla büyütmüş bizi deneyen var mı
Bu tarifi bilmiyorum ama bir yaşında ki bebek artık biberonla beslenmemeli ona keza emzikte kullanmamalı damak yapısını bozup ilerde farklı sorunlar ortaya çıkıyor mama yaparsanda biraz katı olsun kaşıkla ver yutmayı öğrensin. Un yerine irmik su pekmez de kullanıp mama yapabilirsin. Besleyici de olur

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Bu tarifi bilmiyorum ama bir yaşında ki bebek artık biberonla beslenmemeli ona keza emzikte kullanmamalı damak yapısını bozup ilerde farklı sorunlar ortaya çıkıyor mama yaparsanda biraz katı olsun kaşıkla ver yutmayı öğrensin. Un yerine irmik su pekmez de kullanıp mama yapabilirsin. Besleyici de olur
Sonuna kadar katılıyorum canım geçen ay doktorumuza sordum ben süt vs vereyim öi bebirınala diye yutmayı çiğnemeyi bilen çocuğa ben biberon önermiiyorum dedin sonradan o kolayına geldiği için ek gıda yemeyi bırakır demişti

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
Sonuna kadar katılıyorum canım geçen ay doktorumuza sordum ben süt vs vereyim öi bebirınala diye yutmayı çiğnemeyi bilen çocuğa ben biberon önermiiyorum dedin sonradan o kolayına geldiği için ek gıda yemeyi bırakır demişti
Kesinlikle emzirilen bebek bile ek gıdayı az alıyor biberon 1 yaşından sonra sıkıntı oluyor

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar