Unutursun dediler ama unutulmuyor

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebegim ile ilgili Sorum Var kategorisinde Nur36 tarafından oluşturulan Unutursun dediler ama unutulmuyor başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,565 kez görüntülenmiş, 18 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebegim ile ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Unutursun dediler ama unutulmuyor
Konbuyu başlatan Nur36
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Fatoş koç
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Busra90

Kayıtlı Üye
rank
Ben 13.12.2019 da Ali asafımı 39 günlük meleğimi toprağa verdim 8 aylık doğdu 39 gün yaşadı herkes yeniden çocuğun olursa unutsun dediler hamd olsun rabbim gene nasip etti hamd olsun Muhammed adarimi verdi asla isyan etmiyorum ama unutulmuyor acısı dün gibi kalbimde Allah'a isyan mi etmiş oluyorum😢
Neden unutasın ki o da senin evladın 39 gün de yaşamış görmüşsün unutmak için uğraşma her namazın da her duanda adını an evladının allahım yeni doğan evladına sağlıklı uzun ömür versin inşallah sana da sabır versin o seni cennette bekliyor olacak inşallah.. ❤️❤️

Zeynep41

Kayıtlı Üye
rank
Arkadaşım başın sagolsun öncelikle ama bu tür şeyleri burada paylaşım yapmayın bizim piskolojiz zaten bozuk siz iyce bozuyorsunuz LÜTFEN BU KRİTERLERE DİKKAT ⚠ PAYLAŞIM YAPMAYIN
Ne alaka kız derdini paylaşmış burda bu nasıl konuşma ayrıca buranın admini bilir burda ne konuşulup konuşulmayacağını !

Elisaaa

Kayıtlı Üye
rank
Arkadaşım başın sagolsun öncelikle ama bu tür şeyleri burada paylaşım yapmayın bizim piskolojiz zaten bozuk siz iyce bozuyorsunuz LÜTFEN BU KRİTERLERE DİKKAT ⚠ PAYLAŞIM YAPMAYIN
Ne hakla böyle bir cevap veriyorsun ????? Bakma geç onun başına geldi diye seninde mi başına gelecek diye birşey yok insan olduğunuzu hatırlayın

Ebuşşş

Kayıtlı Üye
rank
Abartmayın burada bizimle derdini, sıkıntısını paylasmayacaksa bu site neden var o zaman illa hamilelik hakkında konuşulacak diye bir kural yok yazı hoşuna gitmiyor olabilir yorum yapmaya bilirsin bu konuda özgürsün.

Aysem

Kayıtlı Üye
rank
Ben 13.12.2019 da Ali asafımı 39 günlük meleğimi toprağa verdim 8 aylık doğdu 39 gün yaşadı herkes yeniden çocuğun olursa unutsun dediler hamd olsun rabbim gene nasip etti hamd olsun Muhammed adarimi verdi asla isyan etmiyorum ama unutulmuyor acısı dün gibi kalbimde Allah'a isyan mi etmiş oluyorum😢
İsyan etmiyorsun acını yaşıyorsun canım rabbim sabır versin 😢🤲 Allah diğer evladını sana bağışlasın uzun ömür sağlık versin

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Başın sağolsun kuzum rabbim sabır versin inşallah tabiki de insan kolay kolay unutmaz sadece zamanla alışmayı öğreneceksin rabbim kimseyi evladiyla sınamasin ve rabbim sana bidaha yaşatmasın ölünce cennete sana şefaatçi olacak 🤲

Başın sağ olsun canım

Fatoş koç

Kayıtlı Üye
rank
Ne alaka kız derdini paylaşmış burda bu nasıl konuşma ayrıca buranın admini bilir burda ne konuşulup konuşulmayacağını !
Abatma
Abartmayın burada bizimle derdini, sıkıntısını paylasmayacaksa bu site neden var o zaman illa hamilelik hakkında konuşulacak diye bir kural yok yazı hoşuna gitmiyor olabilir yorum yapmaya bilirsin bu konuda özgürsün.
Abatmayın bende düşüncemi yazdım

Tüm sayfalar yüklendi.
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Son mesajlar