Ureyim cox darixir

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Heyatim tarafından oluşturulan Ureyim cox darixir başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 370 kez görüntülenmiş, 4 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Ureyim cox darixir
Konbuyu başlatan Heyatim
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Heyatim

Heyatim

Kayıtlı Üye
rank
Kizlar iyi akwamlar nasilsiniz?
Ureyim cok sikiliyor sanki bogazimda duyunlenmiw bi wey var aglamaq isteyirem amma alinmir ((( wukur rebime her wey yolunda amma yene cox pisem😔😢

Şeydoşş

Kayıtlı Üye
rank
Ureyim cok sikiliyor sanki bogazimda duyunlenmiw bi wey var aglamaq isteyirem amma alinmir ((( wukur rebime her wey yolunda amma yene cox pisem😔😢
Hormonal olabilir canım insan durduk yere ağlamak istiyor ben de öyle oluyorum bazen geçenlerde eşim uyumuyordu ben uyurken bi ses yaptı korkarak uyandım oturup ağladım beni korkuttu diye aslında uyanır oturursun yada geri uyursun ama oturdum ağladım yani çok saçmaydı ☺️

Eslem

Kayıtlı Üye
rank
Canım valla bende çoğu kez öyleyim hep oturup ağlamak istiyorum saatlerce geçen televizyonda annesinin ellini open yaşlı bir dede gördüm dakikalarca ağladım hamilelik böyle birşey canım

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank
Canım gebelik, hormonlar normal o halin hepimiz sürekli farklı bi ruh haline giriyoruz. Bende aşırı sinirliyim mesela hiçbir şey de yok ortada çocukları eşimi parçalayacağım neredeyse kızdığım ettiğim bişey de yok ama geçmiyor bu halim. Hatta az daha böyle devam ederse bi psikoloğa görünmeyi düşünüyorum biri elimde kalacak yoksa durduk yere 🙄

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar