Sorum var Utanarak soruyorum ama kizlar

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde 💕MaSaLıM💕 tarafından oluşturulan Utanarak soruyorum ama kizlar başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 4,302 kez görüntülenmiş, 34 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Utanarak soruyorum ama kizlar
Konbuyu başlatan 💕MaSaLıM💕
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan 💕MaSaLıM💕

Dilaraaa'

Kayıtlı Üye
rank
Iyi akşamlar kızlar nasilsiniz sizlere bir sorun olacak ya gebeyken ne kadar sürelerde ilişkiye girmek riskli değil cnm yani günlük ilişkiye girilince bebeğe zararı var mi erken dogum falan yapar mi kaç aydan sonra birlikte olmamamız lazım annisler😯😯😕
36 haftalıkken ilişki yasaklanıyor canım erken doğum olmasın diye.

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
Iyi akşamlar kızlar nasilsiniz sizlere bir sorun olacak ya gebeyken ne kadar sürelerde ilişkiye girmek riskli değil cnm yani günlük ilişkiye girilince bebeğe zararı var mi erken dogum falan yapar mi kaç aydan sonra birlikte olmamamız lazım annisler😯😯😕
Canım bunun cevabını en iyi doktorun verir senin durumunu en iyi o biliyor sonuçta ama genel olarak söylenen ilk üç ve son üç ay yasak diyenlerde var son ay devam edebilirsin diyenlerde yani doktorun bilir

L

Leman Oglunun annesi

Guest
Doktor bir risk oldugunu soylemedigi surece hic bi riski yox iliskinin

3 çocuk annesi

Kayıtlı Üye
rank
Yok canım tehlike kanama yoksa bişi olmaz. Oglumdayken günlük yaptık doğuma kadar bı doğum yapacağım gün yapmadım illah etmiştim ya kaçacak delik arıyordum🙄🙈

💕MaSaLıM💕

Kayıtlı Üye
rank
Canım bunun cevabını en iyi doktorun verir senin durumunu en iyi o biliyor sonuçta ama genel olarak söylenen ilk üç ve son üç ay yasak diyenlerde var son ay devam edebilirsin diyenlerde yani doktorun bilir
Haklısın cnm doktoruma da utandigimdan sonramadim valla😊
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Doktor bir risk oldugunu soylemedigi surece hic bi riski yox iliskinin
Anladim cnm önceden düşük riskim vardi ama suan bir sorun yok enfeksiyondan başka cnm
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Yok canım tehlike kanama yoksa bişi olmaz. Oglumdayken günlük yaptık doğuma kadar bı doğum yapacağım gün yapmadım illah etmiştim ya kaçacak delik arıyordum🙄🙈
Bende korkuyorum cnm kasiyorum kendimi oda çocuğa zararı olacak diye korkum bende sagl balm

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Kuzum her gebelik bir olmadığı için gebeden gebeye değişir şahsen benim hiçbir sıkıntım olmadığı için ilk gebeliğimde hiç ilişki yasağından bahsetmedi doktor

💕MaSaLıM💕

Kayıtlı Üye
rank
Kuzum her gebelik bir olmadığı için gebeden gebeye değişir şahsen benim hiçbir sıkıntım olmadığı için ilk gebeliğimde hiç ilişki yasağından bahsetmedi doktor
Anladim cnm ben sürekli hastaneye gidip geldim defalarca da yattım hastanede ama doktorum hiç yasak falan demedi bende soramadim ztn ama en iyisi diğer kontrolum de sorayım içim rahat etsin tatlım sagl

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Anladim cnm ben sürekli hastaneye gidip geldim defalarca da yattım hastanede ama doktorum hiç yasak falan demedi bende soramadim ztn ama en iyisi diğer kontrolum de sorayım içim rahat etsin tatlım sagl
Rica ederim kuzum riskli bir durum olsaydı zaten mutlaka yasaklardi

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar