Sorum var Uyku arkadaşı

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Doğa'm 💜 tarafından oluşturulan Uyku arkadaşı başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 185 kez görüntülenmiş, 5 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Uyku arkadaşı
Konbuyu başlatan Doğa'm 💜
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Doğa'm 💜

Doğa'm 💜

Kayıtlı Üye
rank
Selam annişler 🤗 kızım şu ara çok zor uyuyor ve uyanınca da korkuyor gibi irkilerek ağlıyor sakinleştirmek çok zor oluyor beraber uyuyunca sürekli gözünü açıp bana veya babasına bakıyor öyle uyuyor bunları yapan daha 2 aylık bir bebek 🤕🤕 velhasıl uyku arkadaşı önerdiler ama nasıl bir şey alayım ve onunla uyumaya nasıl alıştırırım tavsiyeniz deneyiminiz var mı?

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank
Selam annişler 🤗 kızım şu ara çok zor uyuyor ve uyanınca da korkuyor gibi irkilerek ağlıyor sakinleştirmek çok zor oluyor beraber uyuyunca sürekli gözünü açıp bana veya babasına bakıyor öyle uyuyor bunları yapan daha 2 aylık bir bebek 🤕🤕 velhasıl uyku arkadaşı önerdiler ama nasıl bir şey alayım ve onunla uyumaya nasıl alıştırırım tavsiyeniz deneyiminiz var mı?
Merhaba kuzum amuguriden uyku arkadasi kullanabilirsin birde e bebekte uyku arkafasi var fil emzikli oda isine yarar gibi ama belki senin kokunu arayabilir diger postta yazdim yanina sana ait ilan birşey koymayi dene ve yarim kundak yapsan faydasini görebilirsin aslında

Doğa'm 💜

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba kuzum amuguriden uyku arkadasi kullanabilirsin birde e bebekte uyku arkafasi var fil emzikli oda isine yarar gibi ama belki senin kokunu arayabilir diger postta yazdim yanina sana ait ilan birşey koymayi dene ve yarim kundak yapsan faydasini görebilirsin aslında
Ay evet bak alacağım arkadaşa bir kıyafetimi giydirebilirim belki bir taşla iki kuş olur 😁 bir de öyle denerim napayım çaresizlik insanın biliminsanı yapıyor

Naziko

Kayıtlı Üye
rank
Cevremda cok gorduklarim tavsan yumsak oyuncak LA alistirdilar benim kizda 4 aylik onada tavsan koymustum en bastan suan cok Rahat. tuyli olmuyo alirci yapiyo guzel bi kumasli Seca bilirsiniz
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Cevremda cok gorduklarim tavsan yumsak oyuncak LA alistirdilar benim kizda 4 aylik onada tavsan koymustum en bastan suan cok Rahat. tuyli olmuyo alirci yapiyo guzel bi kumasli Seca bilirsiniz
Eliye parmaklariye agiz bezi gibi bez tuttur onu sikinca Rahat ozguvenda uyucak ben oncadan cok denemistim bibislarda Isa yarayo

Doğa'm 💜

Kayıtlı Üye
rank
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Eliye parmaklariye agiz bezi gibi bez tuttur onu sikinca Rahat ozguvenda uyucak ben oncadan cok denemistim bibislarda Isa yarayo
Hemen deniyorum ağız bezini inşallah faydası olur ❤️ dün akşam ben de amigurumi tavşan aldım inşallah alerji yapmaz ve alışır gerçekten çok zor durumdayız ağlaması içimi dağlıyor

Tüm sayfalar yüklendi.