Uyku düzeni

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebeğim Büyürken kategorisinde Burçinege tarafından oluşturulan Uyku düzeni başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 871 kez görüntülenmiş, 12 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebeğim Büyürken
Konu Başlığı Uyku düzeni
Konbuyu başlatan Burçinege
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Zeynep41

Burçinege

Kayıtlı Üye
rank
22 ayı yeni bitiren bebeğim 2 haftadır öğlen uykularını uyumuyor ne yaptıysam olmadı normalde 1,5 - 2 saat uyurdu ve bana aşırı düşkün 1 dk zor ayrılıyorum yanından öğlen uykusuna geri dönmesi için ne yapmalıyım

Baharrr

Kayıtlı Üye
rank
22 ayı yeni bitiren bebeğim 2 haftadır öğlen uykularını uyumuyor ne yaptıysam olmadı normalde 1,5 - 2 saat uyurdu ve bana aşırı düşkün 1 dk zor ayrılıyorum yanından öğlen uykusuna geri dönmesi için ne yapmalıyım
Benimde oğlum o aylarda bıraktı ve dahada uyumadı öğlen uykusunu şimdi 4 yaşında sabah erken uyanmıyorsa o yüzden uyumuyor olabilir

Canım sana düşkünse beraber uyuyun belki ondan uyumuyor olabilir

Burçinege

Kayıtlı Üye
rank

Dilaraaa'

Kayıtlı Üye
rank
Canım sabah erken kalkıyor birlikte karnınızı doyuran kaliteli zaman geçirin hep onunla ilgilen başka birşeyle ilgilenme oyun kurun bu süre zarfında hikaye şeklinde olsun oyun. Ona anlat. Günlerde birde güzel bir evde mutlu bir aile yaşarmış. Bu aileyi neselendiren bir fındık kurdu varmış. Her sabah erken kalkip annesiyle güzel bir kahvaltı yapar sonrasında oyunlar oynarmış. Küçük fındık kurt saat ilerledikçe yorulmaya başlamış annesi ılık süt hazırlayıp fındık kurdu öğlen uykusunu uyuması için hazırlamış. Sütünü biteren fındık kurdu artık uyku için hazırmış. Annesini sözünü dinleyen fındık kurdu güzelce uyuyup dinlenmiş. Yani canım bu tarz hikayeyle ve oyun karışık aslında ne istiyorsan bebeğine yaptırabilirsin. Böyle dene birde uykuya alışması için yanında uzan bir uyku arkadaşı alın ama kendi seçsin ki severek onunla uyusun. Uykuya alışana kadar yanindan ayrılma belli saati ve rutini olsun hergun aynı saatte yatır mesela. Daha küçük günde en az iki uyku uyuması gerekiyorki büyüsün dinlensin.

Mervee

Kayıtlı Üye
rank
Bazen düzensizlik olabiliyor direniyorlar uyumamak için. Benim oğlum da 3 yaşında gündüz uykusu kalmadı akşam 10 a kadar nasıl dayanıyor anlamıyorum valla😳 yatağa yatıp uyuyor numarası yapıyorum beni görünce oda uyuyor sonra ben kalkıyorum 😅 bazen kalkamıyorum oda ayrı bişey 🙈😅

Dilaraaa'

Kayıtlı Üye
rank
Sabah 7 bazen 7 bucuk bazen sekiz bazen 6 🤷🏼‍♀️

Son günlerde böyle benden başka kimseyi görmüyor gözü ayrılık kaygısı gibi sanki
Canım sen birisine bırakıp gittinmi hiç dışarı durduk yere niye ayrılık korkusu oldu. Birde 2 yaş girmesine 2 ay var 2 yaş sendromuda olabilir. İllahlah ettiren bir sendrom eğer öyleyse sana şimdiden kolaylık versin rabbim. Bu dönemde sana düşkünlük zitlasma benim istediğim olucak yapma dediğini yapma herşey var

❤️Şeyma❤️İlyas❤️

❤️ Yaşama Sebeplerim ❤️
rank
Benim kızım 23 aylık ama hala uyuyor öğle uykusunu, bazen geç uyuyo 3 gibi ama erken uyuduğu zaman 2 kere gündüz uykusu uyur
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Canım sen birisine bırakıp gittinmi hiç dışarı durduk yere niye ayrılık korkusu oldu. Birde 2 yaş girmesine 2 ay var 2 yaş sendromuda olabilir. İllahlah ettiren bir sendrom eğer öyleyse sana şimdiden kolaylık versin rabbim. Bu dönemde sana düşkünlük zitlasma benim istediğim olucak yapma dediğini yapma herşey var
Bide cnm gündüz uymuyorsa eğer banyo yaptırıp uyumayı dene. Bnm çocuklarım banyo yapınca mayışır uyurlar. Dene istersen.

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar