Sorum var Uyku problemi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Doğa'nın Annesi🐞❤️🧿 tarafından oluşturulan Uyku problemi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 889 kez görüntülenmiş, 36 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Uyku problemi
Konbuyu başlatan Doğa'nın Annesi🐞❤️🧿
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Kayra ve Ayra’nın Annesi
Kızlar bebeğim 9 buçuk aylık ama hala uykuları düzensiz ben yine aynı saatte gece uykusuna yatırıp kaldırmaya çalışıyorum ama geceleri sürekli uyanıyor uykuları derin olmuyor kendi kendine uyuması zaten yok hayal herhalde sizle hangi saatlerde gece uykusuna yatırıyorsunuz neler yapıyorsunuz nasıl bu çocuğun uyku süresini uzatabilir ne yapmalıyım

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank
Kızlar bebeğim 9 buçuk aylık ama hala uykuları düzensiz ben yine aynı saatte gece uykusuna yatırıp kaldırmaya çalışıyorum ama geceleri sürekli uyanıyor uykuları derin olmuyor kendi kendine uyuması zaten yok hayal herhalde sizle hangi saatlerde gece uykusuna yatırıyorsunuz neler yapıyorsunuz nasıl bu çocuğun uyku süresini uzatabilir ne yapmalıyım
Ben de kenarda bekleyeyim bari benim kızım da 9 aylık ama uyku denen kelime Bizde de yok

Kevser55

Kayıtlı Üye
rank
Canım o dönemlerde kendi kendine uyuyamaz senin yardımına ihtiyacı var hala uykusuda dişden dolayı düzensiz benim oğlum 1 buçuk yaşında hala diş çıktığı için uyku problemi devam ediyor diş çıkarma bitince herşey düzelir Allah'ın izniyle canım merak etme 🤗

Canım o dönemlerde kendi kendine uyuyamaz senin yardımına ihtiyacı var hala uykusuda dişden dolayı düzensiz benim oğlum 1 buçuk yaşında hala diş çıktığı için uyku problemi devam ediyor diş çıkarma bitince herşey düzelir Allah'ın izniyle canım merak etme 🤗
Ama en azından bir uyumaya 4 saat falan uyuması gerekmez mi yarım saat 1 saat uyuyor en fazla benimki

Rabia00

Kayıtlı Üye
rank
akşam 6dan sonra uyutma canım 9- 9:30 gibi yatır. Karnı tok olsun geceleri pijama giydir yani günlük kıyafetten ayrı bir giysi olsun gece uyku saati geldiğini anlasın uyandınırsa konuşmadan emzik alıyorsa emzik ver uykuya geri döndür

akşam 6dan sonra uyutma canım 9- 9:30 gibi yatır. Karnı tok olsun geceleri pijama giydir yani günlük kıyafetten ayrı bir giysi olsun gece uyku saati geldiğini anlasın uyandınırsa konuşmadan emzik alıyorsa emzik ver uykuya geri döndür
9 9 buçukta mı yatmalı ama bazen okuyor çok geç yatıyor uyumadığım zamanlar o zaman da bile yine kısa uyuyır

Rabia00

Kayıtlı Üye
rank
9 9 buçukta mı yatmalı ama bazen okuyor çok geç yatıyor uyumadığım zamanlar o zaman da bile yine kısa uyuyır
bi rutin olsun hep ayni saatte yatırmaya çalış çocuklar için en iyi saat aralığı 9. 9.30 arası çocuklar 9 aylik bebekler 3 saat uyanık kalabilir bu uyku süresi uzadıkça çocuklar daha iyi uyuyamaz cok yorgun olur yorgun olduğu için huzursuz olur huzursuzluktan da derin uykuya gecemez
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Bende ilk kızımda çok problem yaşadım tecrübesizlikten ne kadar geç yatarsa o kadar iyi uyur diyordum ama öyle olmuyor ikinci kızımda rutin oluşturdum 9 buçukta uyumuş olur şükür sıkıntısız uykularımız oluyor. şimdi 3yu büyütüyorum

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar