Uyku sorunu 2 aylık bebek

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Mikaraunxxx tarafından oluşturulan Uyku sorunu 2 aylık bebek başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,694 kez görüntülenmiş, 8 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Uyku sorunu 2 aylık bebek
Konbuyu başlatan Mikaraunxxx
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Merve_berkk

Mikaraunxxx

Kayıtlı Üye
rank
İyi günler hanımlar yaklaşık 2 ay önce doğum yaptım bebeğim yaklaşık 1 haftadır gündüz uyumuyor zorla 1 2 saat falan gece 4 saat kesintisiz sonra +2 saat daha sonra hiç uyumuyor ilk çocuğum bilgisizim
yardımcı olursanız sevinirim 🙏🥰

Sukran

Kayıtlı Üye
rank
İyi günler hanımlar yaklaşık 2 ay önce doğum yaptım bebeğim yaklaşık 1 haftadır gündüz uyumuyor zorla 1 2 saat falan gece 4 saat kesintisiz sonra +2 saat daha sonra hiç uyumuyor ilk çocuğum bilgisizim
40ciksa duzene girer abla simdi yeni dunyaya gozunu acmis ya kurarlarini bilmiyor😁😊

Alaz

Kayıtlı Üye
rank
Bende ilk zamanlar tecrübesiz olduğum için uyumuyor diye bebekle beklerdim sabahlara kadar çok uykusuz kalırdım ama sonra düzen oturttum uyutacagın oda kesinlikle az ışık alan bir yer olsun bunu ben kötü renk fon perde ile çözdüm karnını doyur gazını çıkar ve beşiğine koy yavaşça salla öyle uyumaya alıştır muhakkak ayağında sallama gerçekten zor oluyor eğer uyumuyorsa sakin kal sakin stres yapma bırak kendi haline ağlamıyorsa eğer sorun etme sen işini falan yap o etrafı izlerken yine uykuya dalar yani benim bebeğim böyleydi şu an da da 3 yaşına girecek uykusu gelince gidip yatağa yatar üzerini de örter kendisi uyur :)
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Bende ilk zamanlar tecrübesiz olduğum için uyumuyor diye bebekle beklerdim sabahlara kadar çok uykusuz kalırdım ama sonra düzen oturttum uyutacagın oda kesinlikle az ışık alan bir yer olsun bunu ben kötü renk fon perde ile çözdüm karnını doyur gazını çıkar ve beşiğine koy yavaşça salla öyle uyumaya alıştır muhakkak ayağında sallama gerçekten zor oluyor eğer uyumuyorsa sakin kal sakin stres yapma bırak kendi haline ağlamıyorsa eğer sorun etme sen işini falan yap o etrafı izlerken yine uykuya dalar yani benim bebeğim böyleydi şu an da da 3 yaşına girecek uykusu gelince gidip yatağa yatar üzerini de örter kendisi uyur :)
Koyu renk fon :))

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank
Canım ben ikisinden de çok çektim ondan ne uyurlardı ne uyuturlardı ama benimkilerin gaz problemi çoktu ağlayarak mı uyumuyor? Kendi kendine duruyor mu?

Mikaraunxxx

Kayıtlı Üye
rank
Canım ben ikisinden de çok çektim ondan ne uyurlardı ne uyuturlardı ama benimkilerin gaz problemi çoktu ağlayarak mı uyumuyor? Kendi kendine duruyor mu?
Meme emerken uyuyor ağzını açıp vermeye çalışıyorum açmıyor tam derin uykuya daldı diyorum pış pışlayıp koyuyorum 5 10 dk sonra tekrar ya gözünü açıyor kıpırdayıp ya da sinirli şekilde ağlıyor gündüz sıfır uyku gece de 4 saat kesintisiz sonra yine zorla 2 saat

Koyu renk fon :))
Ooo 3 yaşa daha çok var uyanıp ağlıyor ya dün eşim gelene kadar 8 e kadar uyumadı yemek yiyemedim su zor içtim düşün yani tuvalete bile bebekle gitmek zorunda kaldım sonra gece eşim biraz salladı uyudu ama 2 saat ayağında salladı

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank
Meme emerken uyuyor ağzını açıp vermeye çalışıyorum açmıyor tam derin uykuya daldı diyorum pış pışlayıp koyuyorum 5 10 dk sonra tekrar ya gözünü açıyor kıpırdayıp ya da sinirli şekilde ağlıyor gündüz sıfır uyku gece de 4 saat kesintisiz sonra yine zorla 2 saat

Ooo 3 yaşa daha çok var uyanıp ağlıyor ya dün eşim gelene kadar 8 e kadar uyumadı yemek yiyemedim su zor içtim düşün yani tuvalete bile bebekle gitmek zorunda kaldım sonra gece eşim biraz salladı uyudu ama 2 saat ayağında salladı
Canım uyku düzeni anca oturur küçük daha gaz problemi yoksa keyfi yapıyor demek minnoş 🥰

Nermingokhan

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba kızlar 33 haftalık hamileyim cinsiyeti erkek disarda olan göbek deliği bu sbah uyandım yumuşacık ve içeri girmiş ama bebeğim hareket ediyo şükür içeri girmesi tehlikeli i ilk hamileligim

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank
Gazını çıkarıyor canım çok şükür de hazla uyuyor sallayarak uyduruyorum youtube dan bilgi edindim biraz teşekkür ederim bilgilendirmek için evladını sağlıkla kucağına alırsın inşallah 🙏
Dediğim gibi uyku düzeni anca oturur bi sıkıntısı yoksa. Amin canım benim inşallah çok sağol 🙏🥰

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar