uyku sorunu kızlar

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik kategorisinde 💕MaSaLıM💕 tarafından oluşturulan uyku sorunu kızlar başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 806 kez görüntülenmiş, 11 yorum ve 5 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik
Konu Başlığı uyku sorunu kızlar
Konbuyu başlatan 💕MaSaLıM💕
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Kayra ve Ayra’nın Annesi

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
İyi günler annisler bir kac gündur ayakta uyuyorum resmen gece de erken yatsam bile cnm sabah uyanmakta zorluk çekiyorum hiçbir is de yapmıyorum ama kendimi sürekli yorgun ve uykusuz hissediyorum bu sekilde olan baska annisler de varmi neden oluyor acaba😔👀💓
Aynı beni anlatın vallahi kuzum bende öyleyim ya gece uyuyamıyorum sabah uyanamiyrum gündüz çok halsiz oluyorum normalde çok temizlik yapan biriyim ama canım hicbisey yaymak istemiyor paso uzanmak istiyorum sürekli uyku halindeyim yanlız değilsin🤦🤦

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
İyi günler annisler bir kac gündur ayakta uyuyorum resmen gece de erken yatsam bile cnm sabah uyanmakta zorluk çekiyorum hiçbir is de yapmıyorum ama kendimi sürekli yorgun ve uykusuz hissediyorum bu sekilde olan baska annisler de varmi neden oluyor acaba😔👀💓
Ben de gebelikte senin tam tersindim 🤦🏻‍♀️ gece uyumak bilmez sabah da ezanla uyanırdım ayy kabus gibiydi yaa

Bebeğin Tahmini Doğum Tarihi: 2024-04-30
Gebeliğinizin 35. Haftasındasınız.
Bebeğiniz yaklaşık büyük kavun büyüklüğünde.
Böbrekler tamamen gelişti. karaciğer bazı atık maddeleri yok edecek duruma geldi. birçok temel fiziksel gelişim tamamlandı.karnınız iyice büyüdü. özellikle sağ tarafta kaburgalar baskı artar. bu haftadan itibaren doğum şeklini planlamak gerekir.
Bebeğinizin boyu yaklaşık 44 cm ağırlıgı 2490 gr :)
İmza alanınıza hesaplama eklemek için tıklayınız

Kayra ve Ayra’nın Annesi

Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank

Böbrekler tamamen gelişti. karaciğer bazı atık maddeleri yok edecek duruma geldi. birçok temel fiziksel gelişim tamamlandı.karnınız iyice büyüdü. özellikle sağ tarafta kaburgalar baskı artar. bu haftadan itibaren doğum şeklini planlamak gerekir.

💕MaSaLıM💕

Kayıtlı Üye
rank
Aynı beni anlatın vallahi kuzum bende öyleyim ya gece uyuyamıyorum sabah uyanamiyrum gündüz çok halsiz oluyorum normalde çok temizlik yapan biriyim ama canım hicbisey yaymak istemiyor paso uzanmak istiyorum sürekli uyku halindeyim yanlız değilsin🤦🤦
ne kadar bir süre böyle olacak acaba cnm ya kahirlendigimden dgl de psikolojik olarak kendimj cok kötü hissediyorum bide nefes darlıklarım basladi gun icinde eve sığmıyorum resmen😔
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Ben de gebelikte senin tam tersindim 🤦🏻‍♀️ gece uyumak bilmez sabah da ezanla uyanırdım ayy kabus gibiydi yaa
demek ki cnm her insanin bunyesi farkli oluyor peki hayatin sonuymus gibi de geliyor muydu bana resmen oyle geliyor her an birsey olacakmış gibi psikolojik yer yapıyor bana cnm

hamilemisin kaç haftakiksn

evet evet doğru😂😂
25+5 haftalığım cnm

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
ne kadar bir süre böyle olacak acaba cnm ya kahirlendigimden dgl de psikolojik olarak kendimj cok kötü hissediyorum bide nefes darlıklarım basladi gun icinde eve sığmıyorum resmen😔

demek ki cnm her insanin bunyesi farkli oluyor peki hayatin sonuymus gibi de geliyor muydu bana resmen oyle geliyor her an birsey olacakmış gibi psikolojik yer yapıyor bana cnm

25+5 haftalığım cnm
Bilmiyorum kuzum ya dayancaz bizde geçene kadar ne yapalım canım mecburuz insallah tez zamanda sağlıkla bebislerimizi kucağımıza aliriz

Kayra ve Ayra’nın Annesi

Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank

25+5 haftalığım cnm
Bana bir şey olacak korkusu çok oluyordu acaba bebek iyi mi gibilerinden 😂😂.yada hayattan soğumuş gibiydim o haftalarda şükür 35 dek sonra bende bir uyku düzeni oldu bir rahatlama 2 hafta sonra doğum ettim zaten şimdi yine uykusuzluk çekiyorum oğlum sağolsun 😂😂

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar