Sorum var Uyku sorunu 🥺

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Ebuşşş tarafından oluşturulan Uyku sorunu 🥺 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 504 kez görüntülenmiş, 14 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Uyku sorunu 🥺
Konbuyu başlatan Ebuşşş
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Beren’in Annesi 🧚♀️

Ebuşşş

Kayıtlı Üye
rank
Emzik veriyorum çok güzel uykuya dalıyor ama gerine koyduğum zaman en fazla 3 dakika sonra geri uyanıyor beslenmesini sadece uykusunda veriyorum

Ebuşşş

Kayıtlı Üye
rank
Bir sıkıntısı olabilir mi peki kuzum
Canım doktora götürdüm herangibir rahatsizligi yok dedi uykusu içinde birşey demedi karnını doyurmak da çok zorluk çekiyorum biberon almıyor beni sadece uykuda emer emiyor yoksa emmek istemiyor dedim ona bile bişey demedi zaten doqduqu günden beri emme sorunu yaşadım yine hiç bir doktordan net bilgi alamadım doktorlarda düzgünce ilgilenmiyorlar artık çok tükendim

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Canım doktora götürdüm herangibir rahatsizligi yok dedi uykusu içinde birşey demedi karnını doyurmak da çok zorluk çekiyorum biberon almıyor beni sadece uykuda emer emiyor yoksa emmek istemiyor dedim ona bile bişey demedi zaten doqduqu günden beri emme sorunu yaşadım yine hiç bir doktordan net bilgi alamadım doktorlarda düzgünce ilgilenmiyorlar artık çok tükendim
Ek gıda veriyor musun peki canım belki onları içer yer

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar