Uykucu anne 😔

• Konbuyu başlatan D♡H♡L
  • Toplam 15 yorum
  • Başlangıç tarihi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde D♡H♡L tarafından oluşturulan Uykucu anne 😔 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,063 kez görüntülenmiş, 15 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Uykucu anne 😔
Konbuyu başlatan D♡H♡L
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Çocuklarm benim herşeyim
D

D♡H♡L

Guest
Kizlar 3 aylik kızım var bebeğimle birlikte uyuyorum aranızda benim gibi olan var mı acaba herzaman değil ama bazen şoyle oluyor geceleri bebeğim uyanıp ağlasa bile uyuyormuşum kocam kızarak uyandıryor beni ozellikle yapmîyorum ben bunu her halde çok derin uyuyorum ama boyle olmasî beni cok ûzûyor uyuya kaldığin zaman kizimdan ozur diliyorum 🤭

Gizemrüya

Kayıtlı Üye
rank
Kuzumm ozur dileyecek bisey yokki gayet normal kendini niye uzuyosun bukadar🥰 hatta uykucu olman sütünü de arttirir ne guzel ohhh miss🤗
Kizlar 3 aylik kızım var bebeğimle birlikte uyuyorum aranızda benim gibi olan var mı acaba herzaman değil ama bazen şoyle oluyor geceleri bebeğim uyanıp ağlasa bile uyuyormuşum kocam kızarak uyandıryor beni ozellikle yapmîyorum ben bunu her halde çok derin uyuyorum ama boyle olmasî beni cok ûzûyor uyuya kaldığin zaman kizimdan ozur diliyorum 🤭

Heyatim

Kayıtlı Üye
rank
Eyvaahhh sennki baya derinmis kuzum cocuk acindan ölür vala ne yapsak ne etsek ki🤣🤣🤣
Hic bende babasini bekci koyucam 😂😂oda soyleniyor ki ben iwden yorqun olucam kendin bakacaksin
Annem diyor ki amma bebek oldukdan sonra annede ozel gucler yaraniyor tikiltiya bile ayiliyor insan yeni sende oyle bi wey olmuyucak bakalim😁😁bizde yatmayiz bawinda bekleriz ne yapalim 😐

M

Mutlu anne 5

Guest
Bnmde uykum ağırdı ama anne olduktan sonra baya hafifledi uykum bebeğim çıt dese hemen uyanıyorum. Bide anne olduktan sonra uyuma şeklimde değişti eskiden çok deli yatardım 😄🤣anlayacağın annelik beni çok değiştirdi. Anne gibi anne oldum 😄🤣🙏

D

D♡H♡L

Guest
Yani uzuluyorum aslinda bebeğim çok sakindir belki de ondan bukadar rahatım😊 Allahtan eşim uyandıríyor hatta bazen o da uyandiramassa bana vuruyor oyle uyandiriyor 😄
Kuzumm ozur dileyecek bisey yokki gayet normal kendini niye uzuyosun bukadar🥰 hatta uykucu olman sütünü de arttirir ne guzel ohhh miss🤗

D

D♡H♡L

Guest
Hic bende babasini bekci koyucam 😂😂oda soyleniyor ki ben iwden yorqun olucam kendin bakacaksin
Annem diyor ki amma bebek oldukdan sonra annede ozel gucler yaraniyor tikiltiya bile ayiliyor insan yeni sende oyle bi wey olmuyucak bakalim😁😁bizde yatmayiz bawinda bekleriz ne yapalim 😐
Ben dogumdan once hic oyle değildim geç uyusam da erkenden kalkardim ya da eşim bazen işten geç gelir kapı seslerine uyanįrdim ama şimdi ne zaman gelmiş ne zaman gitmiş haberim bile yok kulağim dibinde bebeğin ağlasa duymazmı insan ya vicdan azabı çekiyorum resmen 🤦‍♀️

Heyatim

Kayıtlı Üye
rank
Ben dogumdan once hic oyle değildim geç uyusam da erkenden kalkardim ya da eşim bazen işten geç gelir kapı seslerine uyanįrdim ama şimdi ne zaman gelmiş ne zaman gitmiş haberim bile yok kulağim dibinde bebeğin ağlasa duymazmı insan ya vicdan azabı çekiyorum resmen 🤦‍♀️
Ah canimmm(((

Anne Adayı

Kayıtlı Üye
rank
Yaaa canım nolcak yani insanlık hali normaş ben ilk 3 ay hep uyuyakalıyordum ama eşim şehir dışındaydı bende annemlerde saolsun annem qeceleri ilqileniyordu ben uyuyordum zaten bebeqim mama yediqi içim sorun olmuyordu.. kocam qelincede arada o doyuruyor uyuyorum ben.. Hem kocan sana kızacaqına bebekle ilqilensin sende uyu ne olmuş sanki..

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar