Sorum var Uykudan uyandıran bel agrısı yardım 30+5

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Ömer Talha’nın annnesi 😍 tarafından oluşturulan Uykudan uyandıran bel agrısı yardım 30+5 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,807 kez görüntülenmiş, 18 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Uykudan uyandıran bel agrısı yardım 30+5
Konbuyu başlatan Ömer Talha’nın annnesi 😍
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Mervercan
Kesinlikle öyle bebek buyudukce gerçekten ağrılar artıyor özelikle 8,ve 9. Aylar diğer aylara göre daha zor geçiyor omurgaya baskı arttığı için bel ağrısı zaten kaçınılmaz rabbim hepimizi sağ salim tek nefeste kurtarsın anne olmak kolay değil gerçekten hepimizin cefalari var en yakın zamanda hep birlikte sefasını sürelim inşAAllah
Ayy amiiinn insallah insallah
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Çok geçmiş olsun canım
Allah razı olsun canım

Bebeğin Tahmini Doğum Tarihi: 2024-09-06
Gebeliğinizin 21. Haftasındasınız.
Bebeğiniz yaklaşık havuç büyüklüğünde.
Artık bebeğin hareketler iyice belirgin hale gelir. kaşlar ve dudaklar iyice belirgin olur. Varisler oluşmaya başlayabilir. mümkün olduğunca istirahat halinde ayakları yukarı kaldırmak gerekli .
Bebeğinizin boyu yaklaşık 28 cm ağırlıgı 400 gr :)
İmza alanınıza hesaplama eklemek için tıklayınız

Artık bebeğin hareketler iyice belirgin hale gelir. kaşlar ve dudaklar iyice belirgin olur. Varisler oluşmaya başlayabilir. mümkün olduğunca istirahat halinde ayakları yukarı kaldırmak gerekli .
Kuzum kasık ağrın enfeksiyon kaynaklı. Bel ağrın ise bebek büyüdüğü için ağrı ister istemez oluyor merak etme. Bol bol dinlenmelisin, süt ve magnezyum içmeyi ihmal etme geçmiş olsun
Ah canım içtiğim sütleri görsen :D artık dalga geciyorlar 😂😂

Yalancı sancıların başladımı senin ? Benimkiler başladı da 🤦🏻‍♀️
Gerçekten mi nasıl oluyor bi tarif edebilirmisin canım
Ben anlatım sana bi bugün yaşadıklarımı
Gece bel agrısı ile uyandım
Sırtımdan başlıyordu belime belimden kasıklarıma rahmime vuruyor ve cocuk içeride kendini cok kasıyordu
Arada agrı vursa da şiddetliydi
Ağlayacak duruma kadar geliyordum ağladım hatta bugün :D :( ayağa kalktığımda sanki karnım tas gibi oluyor Çatı mı rahmim mi bilmiyorum orası agrıyordu

Mervercan

👑Yuşa Han👑
Yönetici
Mod
rank
Gerçekten mi nasıl oluyor bi tarif edebilirmisin canım
Ben anlatım sana bi bugün yaşadıklarımı
Gece bel agrısı ile uyandım
Sırtımdan başlıyordu belime belimden kasıklarıma rahmime vuruyor ve cocuk içeride kendini cok kasıyordu
Arada agrı vursa da şiddetliydi
Ağlayacak duruma kadar geliyordum ağladım hatta bugün :D :( ayağa kalktığımda sanki karnım tas gibi oluyor Çatı mı rahmim mi bilmiyorum orası agrıyordu
Aynı durumu yaşadım hatta bende ağladım kuzum adet olacakmışım gibi bacaklarım bile uyuştu 😂 2 kere çok şiddetli oldu sonra geçti dedim acaba doğuruyormuyum doktorumu aradım korkacak birşey olmadığını yalancı sancıların 1-2 ay önceden başlayabileceğini 1 saatte 4 ten fazla olmazsa korkmamam gerektiğini söyledi

Aynı durumu yaşadım hatta bende ağladım kuzum adet olacakmışım gibi bacaklarım bile uyuştu 😂 2 kere çok şiddetli oldu sonra geçti dedim acaba doğuruyormuyum doktorumu aradım korkacak birşey olmadığını yalancı sancıların 1-2 ay önceden başlayabileceğini 1 saatte 4 ten fazla olmazsa korkmamam gerektiğini söyledi
Hım iyi p zaman ya canım cok sağol :)

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar