Sorum var Uykuuu

• Konbuyu başlatan Azraa
  • Toplam 18 yorum
  • Başlangıç tarihi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Azraa tarafından oluşturulan Uykuuu başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 553 kez görüntülenmiş, 18 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Uykuuu
Konbuyu başlatan Azraa
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Beren’in Annesi 🧚♀️
A

Azraa

Guest
Kızlar selam nasılsınız doğum yapan anneler size sesleniyorum 19 yaşındayım 10 aylik kızım var lütfen bana yardımcı olun bu kızı gece uykusuna nasıl geçirebilirim 11- 12 - 1 gibi uyuyor ve sürekli meme istiyor nasıl egitirim siz neler yapıyorsunuz

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Kızlar selam nasılsınız doğum yapan anneler size sesleniyorum 19 yaşındayım 10 aylik kızım var lütfen bana yardımcı olun bu kızı gece uykusuna nasıl geçirebilirim 11- 12 - 1 gibi uyuyor ve sürekli meme istiyor nasıl egitirim siz neler yapıyorsunuz
Gündüz aktif tutmaya çalış kuzum fazla uyutma ki gece uyusun

Mervercan

👑Yuşa Han👑
Yönetici
Mod
rank
Gündüz oyunlar oyna uyuyacağı zaman karanlık ortam yaratmaya çalış ışığı kapat yada şapka takıp gözlerini de kapat kuzum zamanla alışır

Atlasim

Kayıtlı Üye
rank
Gündüz oyunlar oyna uyuyacağı zaman karanlık ortam yaratmaya çalış ışığı kapat yada şapka takıp gözlerini de kapat kuzum zamanla alışır
Kuzum 10 aylik bebegim diyo bnm oglumda 10 aylik sapka takip gözunu gözunü kapasam kiyameti koparir o şapkayi bana ters takar valla😄😄😄şimdiki bacaksizlar büyümüşte küçülmüş

Mervercan

👑Yuşa Han👑
Yönetici
Mod
rank
Kuzum 10 aylik bebegim diyo bnm oglumda 10 aylik sapka takip gözunu gözunü kapasam kiyameti koparir o şapkayi bana ters takar valla😄😄😄şimdiki bacaksizlar büyümüşte küçülmüş
Bende benimkine Göz bantları almayı falan düşünüyordum 🤦🏻‍♀️ perdemin rengini koyulaştırayım bari 😂

Ulduz.kiz anesi👶❤

Kızına aşık ❤️
rank
Gunduz dişari cikar canim temiz hava gece uykusu icin cok önemli gunduz cok uyutmamaga caliş aksamlari temiz hava aldir banyo yapdir o zaman daha erken uyumus olur

Atlasim

Kayıtlı Üye
rank
Bende benimkine Göz bantları almayı falan düşünüyordum 🤦🏻‍♀️ perdemin rengini koyulaştırayım bari 😂
Belli olmaz cnm sakin bir bebekse belki tepki vermez bnmki ilk donemlerde kundak bile yaptigim zaman actirana kadar bagirarak agliyordu şimdiki bebisler fena valla istediklerini yapmayinca iclerinden çaki çikiyor😁😁😁

Mervercan

👑Yuşa Han👑
Yönetici
Mod
rank
O göz bandını sana takar😂😂😂
Doğru zaptedilemez bir çocuk doğurdum 😂😂
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Belli olmaz cnm sakin bir bebekse belki tepki vermez bnmki ilk donemlerde kundak bile yaptigim zaman actirana kadar bagirarak agliyordu şimdiki bebisler fena valla istediklerini yapmayinca iclerinden çaki çikiyor😁😁😁
Sakin kelimesi yanından bile geçemez benimkide asla kundak yaptırmadı kendini yırttı illaha o kollar açık olacak 🤦🏻‍♀️

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar