Sorum var Uyumayan anneler

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakk─▒nda Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Beyza­čą░ taraf─▒ndan olu┼čturulan Uyumayan anneler ba┼čl─▒kl─▒ konuyu okuyorsunuz. Bu konu ┼čimdiye dek 3,381 kez g├Âr├╝nt├╝lenmi┼č, 185 yorum ve 7 tepki puan─▒ alm─▒┼čt─▒r...
Kategori Ad─▒ Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Ba┼čl─▒─č─▒ Uyumayan anneler
Konbuyu ba┼člatan Beyza­čą░
Ba┼člang─▒├ž tarihi
Cevaplar
G├Âr├╝nt├╝leme
─░lk mesaj tepki puan─▒
Son Mesaj Yazan Husn─▒yeeee

Mervercan

­čĹĹYu┼ča Han­čĹĹ
Mod
rank
Kat─▒l─▒m
3 Aral─▒k 2021
Asl─▒nda bir yandan da merak ediyorum cad─▒ Kaynanalar nas─▒l oluyor diye 1 g├╝nl├╝─č├╝ne yer de─či┼čtirsek ya o heyecan─▒ bende tatmak istiyorum tam bana g├Âre ┼čeyler ama ┼čans─▒ma kaynanam Melek gibi­čśü
K─▒z yok aman Allah kimsenin ba┼č─▒na vermesin hi├ž merak edilecek bir┼čey de─čil 1 g├╝nde senin psikolojini bozar, yuvanla oynar birde oturur g├╝ler ­čśé biz senede 2 kere memlekete gidiyoruz bo┼čanma a┼čamas─▒na gelip d├Ân├╝yoruz onu ge├žtim art─▒k telefonlar var ordada hi├ž durmuyor s├╝rekli benimkini fi┼čekliyor­čśé

Gamze H├╝meyra

Kay─▒tl─▒ ├ťye
rank
Kat─▒l─▒m
25 Mart 2022
K─▒z yok aman Allah kimsenin ba┼č─▒na vermesin hi├ž merak edilecek bir┼čey de─čil 1 g├╝nde senin psikolojini bozar, yuvanla oynar birde oturur g├╝ler ­čśé biz senede 2 kere memlekete gidiyoruz bo┼čanma a┼čamas─▒na gelip d├Ân├╝yoruz onu ge├žtim art─▒k telefonlar var ordada hi├ž durmuyor s├╝rekli benimkini fi┼čekliyor­čśé
Olsun genede merak ediyorum ­čśü
Asl─▒nda i┼č e┼člerde bitiyor kaynana g├Âr├╝mce vesaire kim ne derse desin insan─▒n e┼či savundumu kar─▒s─▒n─▒ ezdirmedimi Kaynananin feristahi gelse fark etmez

Bebe─čin Tahmini Do─čum Tarihi: 2022-09-17
Gebeli─činizin 34. Haftas─▒ndas─▒n─▒z.
Bebe─činiz yakla┼č─▒k kavun b├╝y├╝kl├╝─č├╝nde.
Bebe─čin ya─č dokusu e─čer do─čum olursa ─▒s─▒ kontrol├╝n├╝ yapacak d├╝zeye gelmi┼čtir. e─čer erken do─čum olursa bu haftadan itibaren ├žok sorun olmadan ya┼čayabilir. Yorgunluk yeniden sorun olmaya ba┼člar.
Bebe─činizin boyu yakla┼č─▒k 43 cm a─č─▒rl─▒g─▒ 2200 gr :)
─░mza alan─▒n─▒za hesaplama eklemek i├žin t─▒klay─▒n─▒z

Mervercan

­čĹĹYu┼ča Han­čĹĹ
Mod
rank
Kat─▒l─▒m
3 Aral─▒k 2021
Olsun genede merak ediyorum ­čśü
Asl─▒nda i┼č e┼člerde bitiyor kaynana g├Âr├╝mce vesaire kim ne derse desin insan─▒n e┼či savundumu kar─▒s─▒n─▒ ezdirmedimi Kaynananin feristahi gelse fark etmez
Yani tabiki oras─▒ ├Âyle benim e┼čim annesine, ablalar─▒na kar┼č─▒ gelse bana a─čz─▒n─▒ a├žamazlard─▒ kocamdan y├╝z bulup yap─▒yorlar her┼čeyi bak sinirlendim gidip laf sayacam ­čśé­čśé­čśé

Gamze H├╝meyra

Kay─▒tl─▒ ├ťye
rank
Kat─▒l─▒m
25 Mart 2022

Bebe─čin ya─č dokusu e─čer do─čum olursa ─▒s─▒ kontrol├╝n├╝ yapacak d├╝zeye gelmi┼čtir. e─čer erken do─čum olursa bu haftadan itibaren ├žok sorun olmadan ya┼čayabilir. Yorgunluk yeniden sorun olmaya ba┼člar.

Gamze H├╝meyra

Kay─▒tl─▒ ├ťye
rank
Kat─▒l─▒m
25 Mart 2022
Yani tabiki oras─▒ ├Âyle benim e┼čim annesine, ablalar─▒na kar┼č─▒ gelse bana a─čz─▒n─▒ a├žamazlard─▒ kocamdan y├╝z bulup yap─▒yorlar her┼čeyi bak sinirlendim gidip laf sayacam ­čśé­čśé­čśé
Tabana kuvvet

T├╝m sayfalar y├╝klendi.

Son mesajlar