Uyumuyorr 😫😫

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Merve_berkk tarafından oluşturulan Uyumuyorr 😫😫 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 3,174 kez görüntülenmiş, 56 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Uyumuyorr 😫😫
Konbuyu başlatan Merve_berkk
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Merve_berkk

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank
Allah'ım deli olacağım kızlar uyumuyor bu çocuk.. Bayılacak hâle geliyor uykusuzluktan ama uyumuyor bu saat oldu hâlâ daha uyumadı ne yapabilirim bilgisi olan yazabilir mi? Doğduğundan beri böyleydi ama 3 4 gündür daha beter bir hâl aldı. Gece 2de uyandı hâlâ uyanık ağlıyor durmuyor arada susuyor o sırada yine uyumuyor bakınıp duruyor 29 günlük daha. Doymuyor mu acaba diye düşünüyorum nasıl anlayabilirim? Delirmek üzereyim yardımcı olun ya 🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️

Vvvv

Kayıtlı Üye
rank
K
Allah'ım deli olacağım kızlar uyumuyor bu çocuk.. Bayılacak hâle geliyor uykusuzluktan ama uyumuyor bu saat oldu hâlâ daha uyumadı ne yapabilirim bilgisi olan yazabilir mi? Doğduğundan beri böyleydi ama 3 4 gündür daha beter bir hâl aldı. Gece 2de uyandı hâlâ uyanık ağlıyor durmuyor arada susuyor o sırada yine uyumuyor bakınıp duruyor 29 günlük daha. Doymuyor mu acaba diye düşünüyorum nasıl anlayabilirim? Delirmek üzereyim yardımcı olun ya 🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️
Uzum sen tecrubeli bir annesin bense yeni anne olacagim. Verecegim fikirler ne kadar ise yarar bilmiyorum. Bir ebe takip ediyorumda. Bu durumlar icin surekli ten temasi oneriyor. Gogsunuzu acin orda birakin . Orda uyur diyor. İlk 3,4 ay bu olmasi normal anne karnindaki sibi ile gogusten yayilan sivinin kokusu ayni cunku diyor. Birde birlikte dusa girin diyor. 🤷🏻 Umarim ise yarar sizdede kuzum.

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank
K

Uzum sen tecrubeli bir annesin bense yeni anne olacagim. Verecegim fikirler ne kadar ise yarar bilmiyorum. Bir ebe takip ediyorumda. Bu durumlar icin surekli ten temasi oneriyor. Gogsunuzu acin orda birakin . Orda uyur diyor. İlk 3,4 ay bu olmasi normal anne karnindaki sibi ile gogusten yayilan sivinin kokusu ayni cunku diyor. Birde birlikte dusa girin diyor. 🤷🏻 Umarim ise yarar sizdede kuzum.
Sağol canım ne yaptıysam olmuyor uyumuyor. Dediğin gibi göğsümde uyudu şimdi az dalsın yatağına koyacağım uyuması da normal artık kaç saat oldu bayılacak az daha uyumasa duşu da deneyeyim de çok yıkadım ağzı burnu tıkalı daha beter hasta ederim diye korkuyorum

Mehri

Kayıtlı Üye
rank
Canim belki qazi var belki sen neyse yiyiyorsun bebekde sanci veriyor benim oglumda hic uyumuyordu 2 ay uyumadi doktora goturduk sen deme sudum yaramiyormus sudden ayirib mama verdiyimden sonra uyudu hemde dogunda basindan tramma almisdi oglum 😕 bi doktora goturun muayine etsin insalah kecer uykusuzu duzene biner😕🤗

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank
Canim belki qazi var belki sen neyse yiyiyorsun bebekde sanci veriyor benim oglumda hic uyumuyordu 2 ay uyumadi doktora goturduk sen deme sudum yaramiyormus sudden ayirib mama verdiyimden sonra uyudu hemde dogunda basindan tramma almisdi oglum 😕 bi doktora goturun muayine etsin insalah kecer uykusuzu duzene biner😕🤗
Canım yiyip içtiğime de dikkat ediyorum. Gaz sıkıntısı var onu biliyorum da ne yapsam olmadı. Dra da sürekli gidip geliyoruz takip altında zaten. Geçmiş olsun neden ne olmuştu ki doğumda canım? Bir düzene girse oda bende rahat edeceğiz de girer inşallah bir an önce. Sütünün yaramadığını nereden anladı Dr tahlil falan mı yapıldı?

Mehri

Kayıtlı Üye
rank
Canım yiyip içtiğime de dikkat ediyorum. Gaz sıkıntısı var onu biliyorum da ne yapsam olmadı. Dra da sürekli gidip geliyoruz takip altında zaten. Geçmiş olsun neden ne olmuştu ki doğumda canım? Bir düzene girse oda bende rahat edeceğiz de girer inşallah bir an önce. Sütünün yaramadığını nereden anladı Dr tahlil falan mı yapıldı?
Canim 1ci oglum diyiyorum 11 yasinda 😂 cocugu emizdiriyordum 5 dakka kecmiyordu cocuk agliyordu doktora oyle soyledik dedi sutun yaramiyor qaz yapiyor sanci veriyor bende dikkat ediyordum yediklerime ama ne yapsam cocuk susmuyordu ne gece ne gunduz uyumuyordu hep aliyordu mamaya kecenden sonra duzeldi.evet dogumda gucde qalmisdi kafasi ondan beynine su yigilmisdi mualice etdirdik duzeldi sukur simdi essek kadar😂 ve hala dogurmamisim 3cuyu 36ya dayamisim 😂 ilk 6 ay oyle oluyor bazi bebeklerde qaz sorunu sen yine dikkat et yediklerine bak ne yedikden sonra uymuyor hep agliyor onu yeme🙍🏻‍♀️annelik zor heleki 3 cocuk olmasi bir birine karisiyor 🤣🤦🏻‍♀️

Canan_

Kayıtlı Üye
rank
Canım benimki 5 aylık oldu şimdiki huyu 9 da uyuyor saat 2 GIBI uyanıyor yanıma yaptırmadįn uyumuyor yanıma yaptığı GIBI uyuyor

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank
Canim 1ci oglum diyiyorum 11 yasinda 😂 cocugu emizdiriyordum 5 dakka kecmiyordu cocuk agliyordu doktora oyle soyledik dedi sutun yaramiyor qaz yapiyor sanci veriyor bende dikkat ediyordum yediklerime ama ne yapsam cocuk susmuyordu ne gece ne gunduz uyumuyordu hep aliyordu mamaya kecenden sonra duzeldi.evet dogumda gucde qalmisdi kafasi ondan beynine su yigilmisdi mualice etdirdik duzeldi sukur simdi essek kadar😂 ve hala dogurmamisim 3cuyu 36ya dayamisim 😂 ilk 6 ay oyle oluyor bazi bebeklerde qaz sorunu sen yine dikkat et yediklerine bak ne yedikden sonra uymuyor hep agliyor onu yeme🙍🏻‍♀️annelik zor heleki 3 cocuk olmasi bir birine karisiyor 🤣🤦🏻‍♀️
Onu anladım canım da o kadar büyük olduğunu bilmiyordum maşallah Allah bağışlasın 🙏 ımm kontrole gittiğimizde tekrar bi konuşurum Drla. Bir çözüm bulmak istiyorum artık mahvoldum ya. Doğru düzgün birşey de yemiyorum ki gaz yapıyor olsun. Bisküvi çikolata derken doyuruyorum karnımı. Az kalmış seninde artık sağ salim alırsın kucağına İnşallah 🙏🥰 Aynen ya 3 olunca hepsinin derdi ayrı daha zor oluyor gerçekten 😊
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Canım benimki 5 aylık oldu şimdiki huyu 9 da uyuyor saat 2 GIBI uyanıyor yanıma yaptırmadįn uyumuyor yanıma yaptığı GIBI uyuyor
Kuzum onuda denedim uyusunda yanımda uyusun. Ki bende uyuyayım biraz ona da razıyım. Öylede uyumuyor benimki

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank
Kolik mi acaba canım kuzum ya kıyamam ben küçük bir kutu mama ile denesen canım belki dediğin gibi karnını tam doyurmuyordur memede hemen uyuyorsa
Memede de uyumuyor canım en son sızdı az önce emerken, normal de emerken de uyumuyor. Bende düşünüyorum alsam mı diye de mamaya alışırsa hiç emmez diye korkuyorum. Hastanede ilk doğduğunda bir iki sefer mama verdim Dr ver dedi diye o zaman bile emmeyi bıraktı hemen. Öyle olunca dra sormadan bende mamayı kestim. Zor alıştırdım tekrar emmeye. Önce emzik sokuyordum ağzına onu emmeye başlayınca emziği çıkarıp göğsümü veriyordum. Öyle öyle tekrar emmeye başladı. Şimdi yine aynı olursa bu sefer komple bırakır diye korkuyorum işte

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar