Uyumuyorrr

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Sevgiyavuzd tarafından oluşturulan Uyumuyorrr başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 963 kez görüntülenmiş, 17 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Uyumuyorrr
Konbuyu başlatan Sevgiyavuzd
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Zeynoo

Sevgiyavuzd

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar bebeğim 34 günlük. Saat 9 buçukta uyandı şuan saat 2.48 hala uyumuyor memede uyuyor beşiğe koyunca gözleri fal taşı gibi açık 🥺niye uyumuyor ya

Sevgiyavuzd

Kayıtlı Üye
rank
Ah bi anlasam kırk çıkınca düzelir dediler yok düzelmedi şimdi de 3 aylık olsun diyolar yarın 6 aylık derler böyle gider 🤨en sinir olduğumda meme de uyuyup yatakta cin kesilmesi
Milletin kırkı çıkınca düzelir bizimki bozuluyor mübarek 😾😂benimde en çok zorlandığım o kucağımda yatıyor beşikte ağlıyor. Canları sağolsun ama uyusunlar da anam böyle de biz çöküyoruz😂

Helin in annesi

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar bebeğim 34 günlük. Saat 9 buçukta uyandı şuan saat 2.48 hala uyumuyor memede uyuyor beşiğe koyunca gözleri fal taşı gibi açık 🥺niye uyumuyor ya
Benim oğlumda öyleydi memede uyurdu çareyi yanına uzanmakta aldım canım yanıma koyuyordum benim kokumdan hemen uyurdu dene istersen yanına al bakalım uyuyacak mi

Atlasin annesi

Kayıtlı Üye
rank
Ahhh cnm bnmkide ayni 40 ciksin duzelir dediler nerdee simdi 2 ay 20 gunluk umudum 3 aylik olursa duzelmesi napalim umut fakirin ekmegidir🤣🤣

Sevgiyavuzd

Kayıtlı Üye
rank
Ah bi anlasam kırk çıkınca düzelir dediler yok düzelmedi şimdi de 3 aylık olsun diyolar yarın 6 aylık derler böyle gider 🤨en sinir olduğumda meme de uyuyup yatakta cin kesilmesi
Milletin kırkı çıkınca düzelir bizimki bozuluyor mübarek 😾😂benimde en çok zorlandığım o kucağımda yatıyor beşikte ağlıyor. Canları sağolsun ama uyusunlar da anam böyle de biz çöküyoruz😂
Benim oğlumda öyleydi memede uyurdu çareyi yanına uzanmakta aldım canım yanıma koyuyordum benim kokumdan hemen uyurdu dene istersen yanına al bakalım uyuyacak mi
Yanıma alırım almasına da korkuyorum kendimden uyuyakalırum elim kolum durmaz bir şey yaparım diye 🥺🥺
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Ahhh cnm bnmkide ayni 40 ciksin duzelir dediler nerdee simdi 2 ay 20 gunluk umudum 3 aylik olursa duzelmesi napalim umut fakirin ekmegidir🤣🤣
Allah yardımcınız olsun en kısa zamanda düzene koymamızı nasip etsin 😬😂yoksa gerçekten zombi olucam yakında

Helin in annesi

Kayıtlı Üye
rank

Yanıma alırım almasına da korkuyorum kendimden uyuyakalırum elim kolum durmaz bir şey yaparım diye 🥺🥺
Bende öyle düşünüyordum ama sen kafanda bebek yanımda uyuyor komutunu verince beyin otomatik olarak biliyor benimde en büyük korkum memede uyuyunca diyorlar ya eskiden emzirirken öldü bebek oydu tam bayilicam uykum var gözümü açıyordum Allah annelere yardım etsin canım

Tuuu

Kayıtlı Üye
rank
Kokunu ariyor olabilir, uykuya dalmadan oncede en guvenli alanlarinda olduklarini hissetmek isterler, buyuk bir ihtimalle emmek bahane onum aradigi baska seyler :)

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar