Uyuşmazlık ignesi yaptırdım ücretsizmiş😂😂

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Leylakk tarafından oluşturulan Uyuşmazlık ignesi yaptırdım ücretsizmiş😂😂 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,418 kez görüntülenmiş, 17 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Uyuşmazlık ignesi yaptırdım ücretsizmiş😂😂
Konbuyu başlatan Leylakk
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Leylakk

Buğlemezel

Kayıtlı Üye
rank
Kizlar iğne olma haftam dayım bu haftayı geçiren varmı 28 haftada vuruluyor iğne olanlar fiyatını paylasabilirmi gidecem salı günü ona göre hazırlıklı gideyim internet bakınca 270 TL çıkıyor o kadar pahalı varmıdır ya
Bende geçen hafta yaptırdım aynen yatış verdıler tabı yatmadım hemen iğne yaptılar çıktım özel hastanede 300liraymış eğer sıgortanız varsa devlette yaptırın

2 prenses1prens annesi

Kayıtlı Üye
rank
Kizlar iğne olma haftam dayım bu haftayı geçiren varmı 28 haftada vuruluyor iğne olanlar fiyatını paylasabilirmi gidecem salı günü ona göre hazırlıklı gideyim internet bakınca 270 TL çıkıyor o kadar pahalı varmıdır ya
Ben iki kere kan uyuşmazlığı iniesi yaptırdım ücretsiz tıp fakültesinde

Tüm sayfalar yüklendi.