Uyuşmazlık

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Busratuna tarafından oluşturulan Uyuşmazlık başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 508 kez görüntülenmiş, 3 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Uyuşmazlık
Konbuyu başlatan Busratuna
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Busratuna

Busratuna

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba,
Bizde kan uyuşmazlığı var . Ben A- eşim ise A+ , ilk hamileliğimde aşılarımı oldum çocuk 0+ doğdu. İkinciye hamileyim şuan doktoruma bildirdim kanıma da baktı ama aşıyla ilgili birşey demedi . İkincide aşı olmam gereklimi ? Bilgisi olan var mı acaba

Muhammed'in Annesi

Oğullarım 👬
Mod
rank
Merhaba,
Bizde kan uyuşmazlığı var . Ben A- eşim ise A+ , ilk hamileliğimde aşılarımı oldum çocuk 0+ doğdu. İkinciye hamileyim şuan doktoruma bildirdim kanıma da baktı ama aşıyla ilgili birşey demedi . İkincide aşı olmam gereklimi ? Bilgisi olan var mı acaba
Gecmis olsun cnm haftamiz aynı bulanti devam ediyor mu

Helin in annesi

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba,
Geçmiş olsun 28hafta da iğne vuruluyor diye biliyorum canım doktorun zamanı gelince sana söyler canını sıkma

Busratuna

Kayıtlı Üye
rank
Gecmis olsun cnm haftamiz aynı bulanti devam ediyor mu
Teşekkür ederim. İstifar ve bulantı çok çektim, 6 kilo verdim bir kaç kere serum aldım şimdi istifar bitti gibi ama bulantı devam ediyor ilaç içiyorum bakalım ne zamana kadar gidecek böyle
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Geçmiş olsun 28hafta da iğne vuruluyor diye biliyorum canım doktorun zamanı gelince sana söyler canını sıkma
Teşekkür ederim 🙂

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar