Uyuyamıyorum bu merak beni yedi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebeklerimizin Cinsiyetleri ve İsimler kategorisinde Heyecanlı anne tarafından oluşturulan Uyuyamıyorum bu merak beni yedi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,312 kez görüntülenmiş, 16 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebeklerimizin Cinsiyetleri ve İsimler
Konu Başlığı Uyuyamıyorum bu merak beni yedi
Konbuyu başlatan Heyecanlı anne
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Heyecanlı anne

Heyecanlı anne

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar sabah 10 da randevum var inşallah karmaşa olan cinsiyet serüvenimizde son bulacak tabi hayırlısını istiyorum ama gönlümden geçen de yok değil. Sabırsızmmm heyecanlıyım uyuyamıyorum bacılarrrr

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar sabah 10 da randevum var inşallah karmaşa olan cinsiyet serüvenimizde son bulacak tabi hayırlısını istiyorum ama gönlümden geçen de yok değil. Sabırsızmmm heyecanlıyım uyuyamıyorum bacılarrrr
Allah gönlüne göre versin inşallah canım benim 🙏🥰 Haber ver öğrenince, kız sabah kalkamazsın bak uyumaya çalış ☺️

Heyecanlı anne

Kayıtlı Üye
rank
Allah gönlüne göre versin inşallah canım benim 🙏🥰 Haber ver öğrenince, kız sabah kalkamazsın bak uyumaya çalış ☺️
Ay amin inşallah canım yaa sabah selaları veriliyor şuan annemlerde köydeyim Allahımmmmm Yarabbel Alemiynnn hayırlısıyla gönlümden geçeni nasip et aminnn. Valla hiç sorma erken uyanayım anca duş hazırlık falan derken sabahın 4 ü de uyandık iyi mi 😂😂

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank
Ay amin inşallah canım yaa sabah selaları veriliyor şuan annemlerde köydeyim Allahımmmmm Yarabbel Alemiynnn hayırlısıyla gönlümden geçeni nasip et aminnn. Valla hiç sorma erken uyanayım anca duş hazırlık falan derken sabahın 4 ü de uyandık iyi mi 😂😂
Amin canım inşallah gönlünden geçen olur 🙏 daha 6 saat var ya uyudun da bu saatte geri mi uyandın 🙄

Heyecanlı anne

Kayıtlı Üye
rank
Gerçi doğru diyorsun uyumaya çalışayım bebek yorulur da göstermez neyim Allahım esirgesin 20 haftadır bekliyorm daha da sabrım kalmadı gariii
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Amin canım inşallah gönlünden geçen olur 🙏 daha 6 saat var ya uyudun da bu saatte geri mi uyandın 🙄
Hiç sorma işte Bi anda uyandım diyom hastahaneye gitcez geç kalmayalım Bi baktım saat daha 3 buçuk 😂

Hiç sorma işte Bi anda uyandım diyom hastahaneye gitcez geç kalmayalım Bi baktım saat daha 3 buçuk 😂

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank
Gerçi doğru diyorsun uyumaya çalışayım bebek yorulur da göstermez neyim Allahım esirgesin 20 haftadır bekliyorm daha da sabrım kalmadı gariii

Aman uyu dinlen bebişte dinlensin göstersin bu sefer bide gitmeden tatlı, çikolata falan bişeyler ye vişne suyu iç boş dönme yine ☺️ insan kafasına bişey takıp uyudu mu yarım yamalak uyuyor zaten uyu hadi kuzum az daha sen çocuğun göstereceği varsa da bu sefer sabah sen uyanıp gidemeyeceksin 😂

Heyecanlı anne

Kayıtlı Üye
rank
Babam namaza kalkmış diyo yavrum bu saatte hayırdır dedim baba hayırdır hayır 😂 ben gidim yatim adamda sanacak sancım mı var bişey mi oldu da. Hayırlı geceler kuzucuk Allaha emanet iyi geceler

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank
Babam namaza kalkmış diyo yavrum bu saatte hayırdır dedim baba hayırdır hayır 😂 ben gidim yatim adamda sanacak sancım mı var bişey mi oldu da. Hayırlı geceler kuzucuk Allaha emanet iyi geceler
Adam sabahın köründe ayakta görünce merak etmiştir 😂Tamam canım benim yat uyu sende Allaha emanet ol dikkat et kendine iyi geceler görüşürüz 🥰

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar