Sorum var Uywnmayan bebek

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Aynurka tarafından oluşturulan Uywnmayan bebek başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 808 kez görüntülenmiş, 10 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Uywnmayan bebek
Konbuyu başlatan Aynurka
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Ayshe❣️

Ayshe❣️

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar bebeği uyandiramiyorum uyandırmak için neredeyse bir saat uğraşıyorum hemen uyuya kalıyor az emiyor beş günlük nasıl uyandıririm
İnternetten buldum bunu 🤗🤗
Bebeğinizle konuşmayı deneyin. Eğer hafif bir uykudaysa sesinizi duymak, uyanması için yeterli olabilir.
Bebeğinize nazikçe dokunun. Kollarını ve bacaklarını hafifçe ovalayarak uyandırmaya çalışın.
Kıyafetlerini çıkarın. Yeni doğan bebekler vücutlarına serin havanın temas etmesinden pek hoşlanmazlar. Ancak bebekler soğuk ortamlarda vücut ısılarını hızlı bir şekilde kaybedebilirler. Bu tavsiyeyi uygun sıcaklık koşullarında göz önünde bulundurun.
Bebeğinizin bezini değiştirin. Bel bölgesinde hissedeceği hareketler ve serinlik hissi genellikle bebekleri uyandırmak için yeterlidir.
Gazını çıkarmayı deneyin. Bebeğinizin sırtını okşamak ve ovalamak onları uyandırmaya yardımcı olabilir.
Bebeğinizin yüzünü nemli bir havlu veya yenidoğana uygun bir ıslak mendille silin.
Banyo yaptırmayı deneyin.
Bebeğinizi emzirme pozisyonunda tutun. Ancak, bebeklerin süt emmesi doğal bir refleks olduğundan bazı bebekler beslenirken de uykularına devam edebilirler.

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar