Uzun süre çiş yapmaması

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebegim ile ilgili Sorum Var kategorisinde Alid52 tarafından oluşturulan Uzun süre çiş yapmaması başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 306 kez görüntülenmiş, 7 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebegim ile ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Uzun süre çiş yapmaması
Konbuyu başlatan Alid52
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Sümeyra🍀

Alid52

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba, kızım 3 aylık meme reddi olduğu için şuanda mama ile besleniyor. Gece en son mama içtikten sonra 7 saat boyunca çişini yapmadı normal mi bu durum

Doğa'm 💜

Kayıtlı Üye
rank
Normal değil bence canım doktora danis bi
Kız sümeyra nerdeydin nasılsın çocuklar iyiler mi
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Merhaba, kızım 3 aylık meme reddi olduğu için şuanda mama ile besleniyor. Gece en son mama içtikten sonra 7 saat boyunca çişini yapmadı normal mi bu durum
Benim kızımda aynı doktora sordum yetişkinler de bebekler de sürekli uzanır pozisyondayken her gece idrar ihtiyacı hissetmez uyanıp bilinç yerine gelince ve hareket haline geçince idrar ihtiyacı doğar normaldir demişti kızım hala aynı bazen gece bezliyorum sabah bakıyorum bezi ya temiz ya da belki 1 -2 defalık idrar anca var ama tabi bunu doktordan duyman daha iyi olur her bebek bir değil ben panik olma diye yazıyorum ama sen mutlaka doktora sor

Sümeyra🍀

Gökçem❣️ Gökperim❣️ Barış Hamzam❣️
rank
Kız sümeyra nerdeydin nasılsın çocuklar iyiler mi
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Benim kızımda aynı doktora sordum yetişkinler de bebekler de sürekli uzanır pozisyondayken her gece idrar ihtiyacı hissetmez uyanıp bilinç yerine gelince ve hareket haline geçince idrar ihtiyacı doğar normaldir demişti kızım hala aynı bazen gece bezliyorum sabah bakıyorum bezi ya temiz ya da belki 1 -2 defalık idrar anca var ama tabi bunu doktordan duyman daha iyi olur her bebek bir değil ben panik olma diye yazıyorum ama sen mutlaka doktora sor
Bir süreliğine uzak kalmak istedim canım iyiler çocuklar cok şükür kocaman oldu hepsi gunler su gibi akıp geçiyor valla oglum emekliyor çok hareketli bir çocuk bir saniye durmuyor ben kizlarima şükrediyorum onlar varla yok gibiydiler yaa😄😄

AYŞENUR🦋

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Çok normal canım bebekler genel olarak kendilerini gece uykusunda kirletmeyi sevmezmiş benim kız da öyle ama hiç bir sağlık sorunu yok o. Yönden ama uykudan uyansın hemen yapar. Hoş benim oğlumda öyleydi. Ama yinede bir doktora göster ihmal etme ben her iksiini de göstermiştim çünkü. Benimkinde olmadı diye olmayacak diye bir şey yok hem içinde rahat etmiş olur canım .

Doğa'm 💜

Kayıtlı Üye
rank
Bir süreliğine uzak kalmak istedim canım iyiler çocuklar cok şükür kocaman oldu hepsi gunler su gibi akıp geçiyor valla oglum emekliyor çok hareketli bir çocuk bir saniye durmuyor ben kizlarima şükrediyorum onlar varla yok gibiydiler yaa😄😄
Oh maşallahhh 🥰🥰 ee kız çocuğu başka derler

Tüm sayfalar yüklendi.