Uzun süren rahatsizlik

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Demet tarafından oluşturulan Uzun süren rahatsizlik başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 396 kez görüntülenmiş, 8 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Uzun süren rahatsizlik
Konbuyu başlatan Demet
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Demet

Demet

Kayıtlı Üye
rank
Selam kızlar uzun süren ishalim var aylardır dün doktordaydik haftaya kan alacaklar bakilcak arastilcak ama. 1 hafta nasıl beklicem bilmiyom sonra bide sonuçları beklicem
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Selam kızlar uzun süren ishalim var aylardır dün doktordaydik haftaya kan alacaklar bakilcak arastilcak ama. 1 hafta nasıl beklicem bilmiyom sonra bide sonuçları beklicem
Yoksa diyom hastaneye mi gitsem acaba napim bilemedim orda kan aldirsam sonucu hemen derler galiba

Yoksa diyom hastaneye mi gitsem acaba napim bilemedim orda kan aldirsam sonucu hemen derler galiba

Nur123

Kayıtlı Üye
rank
Mutlaka git canım bekleme bence çok geçmiş olsun bunun için ayrı ilaçlar var doktorun yazmadı mı

Mervercan

👑Yuşa Han👑
Yönetici
Mod
rank
23 günden fazla süren ishal gebelikte tehlikeli olarak görülüyor kuzum Randevu gününü beklemeden doktora görünmeni öneririm

Demet

Kayıtlı Üye
rank
23 günden fazla süren ishal gebelikte tehlikeli olarak görülüyor kuzum Randevu gününü beklemeden doktora görünmeni öneririm
Hamile değilim canim ama aylarca ishalim var geçmiyor ve karın ağrısı mide bulantısı arada doktora gitdim kadın doktoruna yönlendirdi beni oda baktı dedi bağırsak da yapışıklık var ekimde tekrar gel dedi sonra rahatsızlıklarım geçmediği icin ev doktoruna gitdim yine oda bana bu kadar uzun ishal iyi değil arastirnaliyiz dedi bir hafta sonraya termin verdi kanımı alcaklar bakcaklar ama beklemeliyim işte bilemedim bende dedim acaba hastaneye mi gitsem

Canm acile git bekleme bence
Kafam karıştı napim bilemedim

Canm acile git bekleme bence

Mervercan

👑Yuşa Han👑
Yönetici
Mod
rank
Hamile değilim canim ama aylarca ishalim var geçmiyor ve karın ağrısı mide bulantısı arada doktora gitdim kadın doktoruna yönlendirdi beni oda baktı dedi bağırsak da yapışıklık var ekimde tekrar gel dedi sonra rahatsızlıklarım geçmediği icin ev doktoruna gitdim yine oda bana bu kadar uzun ishal iyi değil arastirnaliyiz dedi bir hafta sonraya termin verdi kanımı alcaklar bakcaklar ama beklemeliyim işte bilemedim bende dedim acaba hastaneye mi gitsem

Çok geçmiş olsun kuzum hastaneye gitsen daha iyi olur orda gerekli tetkikler yapılır ve ilaçlar verilir lakin hastanelere randevu bulmakta sıkıntı olabiliyor bazen

Muhammed'in Annesi

Oğullarım 👬
Mod
rank

Çok geçmiş olsun canım

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar