Vajina kemiği agrısı 🤲

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Şubat Anneleri kategorisinde Bebeğimedair tarafından oluşturulan Vajina kemiği agrısı 🤲 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,726 kez görüntülenmiş, 10 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Şubat Anneleri
Konu Başlığı Vajina kemiği agrısı 🤲
Konbuyu başlatan Bebeğimedair
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Vvvv

Msdcgr

Kayıtlı Üye
rank
Benimde çok ağırdı 26. Haftada başladı doğurdum bir aylık oldu bebek daha yeni geçti. Ağır kaldırma bacaklarının arasına bir şey koy yat başka çare yok

Anneler . 33 küsur haftalık hamileyim, vajina kemiğim epey agrıyor . Sizlerde de böyle miydi ? Destek almam gerekir mi ?tecrübeli annelerden yanıt bekliyorum inşallah
Bende aynı haftalardayım uzun süredir aynı şikayet bende de var magnezyum ilacı veriyor doktor Yatarken bacaklarinin arasina yastık koyarsan ağrı hafifliyor. Ama tam geçmedi bazen ayrıdan yuruyemiyorum bile

Bebeğimedair

Kayıtlı Üye
rank
Bende aynı haftalardayım uzun süredir aynı şikayet bende de var magnezyum ilacı veriyor doktor Yatarken bacaklarinin arasina yastık koyarsan ağrı hafifliyor. Ama tam geçmedi bazen ayrıdan yuruyemiyorum bile
Öyle gerçekten yürürken bile hissediyorum. Doğumdan hemen sonra da geçmiyor diyorlar üstelik 😓
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Benimde çok ağırdı 26. Haftada başladı doğurdum bir aylık oldu bebek daha yeni geçti. Ağır kaldırma bacaklarının arasına bir şey koy yat başka çare yok
Çok sağolun ,😊peki doğumdan 1 ay sonra mı geçiyor ağrısı , annem de hemen geçmez demişti

Zeynoo

Kayıtlı Üye
rank
Anneler . 33 küsur haftalık hamileyim, vajina kemiğim epey agrıyor . Sizlerde de böyle miydi ? Destek almam gerekir mi ?tecrübeli annelerden yanıt bekliyorum inşallah
Kuzum bebek pelvik kaslara baskı yapıyor bunu da ağrı ve batma olarak hissediyorsun haftan ilerledikçe bu ağrılar artar daha cati kemiklerin genişleyecek o zaman biraz yürümekte zorlanabilirsin korkma ayaklarının biraz yüksek tut bacaklarina soğuk su tut rahatlatır

Murat. Cennet. Dowut.

Kayıtlı Üye
rank
Ah canım cok zor tatlım hıc aklımdan cıkmıyor cok zorlandım ayaga bıle kalkamadım yureymedım cocuk dogduktan son gectı ıyı su an 9+4 haftalık bebegım var 😘😘😘☺☺☺

حببتى❤️

Kayıtlı Üye
rank
Bnde aynı haftadyim cnm vllahi çok berbat bı ağrıdır kırılmış gbi oturdgmda nasıl kalkacagimi bilemiyrum bu ikinci gebeliğim ilkinde öyle degildi geceler zehir olmuş zaten ne sağa donebiliyorum ne sola yastık koymada aynı tas aynı hamam bakalım rabbim saglikla kurtulmayı nasip etsin hepimize cnm

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar