Vajinada sivilce gibi kızarıklık ve şişlik

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Beril tarafından oluşturulan Vajinada sivilce gibi kızarıklık ve şişlik başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,329 kez görüntülenmiş, 11 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Vajinada sivilce gibi kızarıklık ve şişlik
Konbuyu başlatan Beril
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Yeşim kuzey

Beril

Kayıtlı Üye
rank
Iyi aksamlar arkadaşlar 20 haftalık gebeligim var ve vajinal mantar olmuşum doktorum ilaç yazdı ama faydasını göremedim ve vajinada sivilce gibi bir kac yerde şişlik var ne oldugunu anlamadim önere bileceğiniz bir ilaç varmı yada hamilelik surevinde bunu yasayan varmı

Fadimana

Kayıtlı Üye
rank
Iyi aksamlar arkadaşlar 20 haftalık gebeligim var ve vajinal mantar olmuşum doktorum ilaç yazdı ama faydasını göremedim ve vajinada sivilce gibi bir kac yerde şişlik var ne oldugunu anlamadim önere bileceğiniz bir ilaç varmı yada hamilelik surevinde bunu yasayan varmı
Ay ben ne çektim yaa Allah sabır versin eşinde sende krem kullanman lazım ve o sivilceleri oynama başka yerde daha çoğalıyor

Fadimana

Kayıtlı Üye
rank
Krem adı neydi kullandığınız peki doktorum verdi ama işe yaramadı
Valla şuan hatırlamıyorum ikimizde kullandık internetten bakıyım adına doktora da söyle mutlaka eşime de krem verir misiniz diye ilişkide fazlalaştırıyo enfeksiyonu
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Krem adı neydi kullandığınız peki doktorum verdi ama işe yaramadı
Zalain diye bir krem faydası oldu bende inşallah sizde de olur ama eşinde kullansın mutlaka

Beril

Kayıtlı Üye
rank
Valla şuan hatırlamıyorum ikimizde kullandık internetten bakıyım adına doktora da söyle mutlaka eşime de krem verir misiniz diye ilişkide fazlalaştırıyo enfeksiyonu
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Zalain diye bir krem faydası oldu bende inşallah sizde de olur ama eşinde kullansın mutlaka
Inşallah cnm çok sağol tek bu krem yeterli gelir inşallah

Fatmazehra

Kayıtlı Üye
rank
Bnde doğuma kadar sürdü mantar çok kötü doğumda dikişlerim zor oldu enfeksiyon dikkat

sirkeli ılık suda oturydm

Sinemsarıgül

Kayıtlı Üye
rank
Ben yasadim ama hamile değıldım sonra hamile olduğumu öğrendim çok uzun sürmedi ama ilaçlar genelde fayda etmiyor zaten hamileyken de doktorlar vermiyor ben iç çamaşırı giymiyordum rahat bırakıyordum dar kıyafetlerden uzak duruyordum çamaşır giydiğim zaman da ütülüyordum öyle giyiyordum şimdi yok bişeyim çok şükür ama arada soğuk alınca yine geliyor geçmiş olsun Allah şifa versin Çok kötü oluyor anlıyorum Allah yardımcın olsun

MrymCetinkaya

Kayıtlı Üye
rank
Travazol ve anestol ikisinden birini kullandın mi bilmiyorum. Bunlar iyi gelir.Esinde kullansın ve mümkünse ilişki olursa prezervatif kullanın senin sikayetin gecene kadar.

Beril

Kayıtlı Üye
rank
Travazol ve anestol ikisinden birini kullandın mi bilmiyorum. Bunlar iyi gelir.Esinde kullansın ve mümkünse ilişki olursa prezervatif kullanın senin sikayetin gecene kadar.
Çok sağol cnm ikisinide kullandım ama fayda göremedim ve çok kötü afedersiniz banyo yaparken bile dokunamıyorum bissürü sivilce gini şey geliyor elime yarın doktor kontrolum var inşallah iyi gelen ilaç yazar doktorum

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar