Vajinal Kaşıntı

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde İkinciyeanne tarafından oluşturulan Vajinal Kaşıntı başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,255 kez görüntülenmiş, 12 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Vajinal Kaşıntı
Konbuyu başlatan İkinciyeanne
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan İkinciyeanne:)))

İkinciyeanne

Kayıtlı Üye
rank
Vajinal kaşıtım var 3 gündür, giderek artıyo sanki . randevu aldım cumaya dr. Gidicem ama burdan başına gelen varmı neler yaptınız? Hamilelikten önce olmuştu bide, TRAVAZOL diye krem kullanmıştım, hamilelikdebu kremi kullanan var mı?

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank
Vajinal kaşıtım var 3 gündür, giderek artıyo sanki . randevu aldım cumaya dr. Gidicem ama burdan başına gelen varmı neler yaptınız? Hamilelikten önce olmuştu bide, TRAVAZOL diye krem kullanmıştım, hamilelikdebu kremi kullanan var mı?
İdrar yolu enfeksiyonu veya mantar olmuş olabilirsin canım dra gidene kadar sık sık yıka temiz tut gittiğinde dra söylersin tahlil sonuçlarına bakar ona göre tedavi başlar zaten

İ

İkinciyeanne:)))

Guest
İdrar yolu enfeksiyonu veya mantar olmuş olabilirsin canım dra gidene kadar sık sık yıka temiz tut gittiğinde dra söylersin tahlil sonuçlarına bakar ona göre tedavi başlar zaten
Aaa enfeksiyon da olabiliyo muymuş böyle , öncesinde mantar demişti ama, inşallah değildir enfeksiyon

cerenelbi

Kayıtlı Üye
rank
Canım benim de oluyo aynı kremi bnde kullanıyorum ama işe pek yaramıyor sürekli yıka ve iç çamaşırını temiz tut sürekli değiştir

MrymCetinkaya

Kayıtlı Üye
rank
Valla aslına bakarsanız fitil kulkanmadan kolay kolay geçmiyor. Her gün çamaşır değişecek gece yatarken çamaşır hiç giyme sadece pijama altını giy. Ben daha yeni kurtuldum 29. Haftaya kadar hep akıntım kasintim olmuştu.

İ

İkinciyeanne:)))

Guest
Valla aslına bakarsanız fitil kulkanmadan kolay kolay geçmiyor. Her gün çamaşır değişecek gece yatarken çamaşır hiç giyme sadece pijama altını giy. Ben daha yeni kurtuldum 29. Haftaya kadar hep akıntım kasintim olmuştu.
Dünden beri öyle yapıyorum. Yeni kurtuldum demişsiniz ya, fitil kulladıktan sonra mı geçti sizin ki, bebeğe zararı olmuyomuymuş fitili?? Gönül rahatlığıyla kullanabildiniz mi eğer kulladıysanız, cvp larsanız sevinirim. 😊

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar