Vajinal kuruluk?

• Konbuyu başlatan Japonn1010
  • Toplam 5 yorum
  • Başlangıç tarihi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Japonn1010 tarafından oluşturulan Vajinal kuruluk? başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 732 kez görüntülenmiş, 5 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Vajinal kuruluk?
Konbuyu başlatan Japonn1010
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan elifsu♡ ecrin ada
J

Japonn1010

Guest
Merhaba kızlar eşimle birliktelik yaşarken çok canım yanıyor 2 senelik evliyiz vajinal kuruluk var 21 yaşındayım doktora gitmeye de utanıyorum başına gelen varmı?

Aselaras

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba kızlar eşimle birliktelik yaşarken çok canım yanıyor 2 senelik evliyiz vajinal kuruluk var 21 yaşındayım doktora gitmeye de utanıyorum başına gelen varmı?
Sebebini bilmiyorum ama doktora gitmeye hiç utanmayın en doğru bilgiyi onlar veriyo evlendikten sonra utanıyorsunuz ama hamile kalınca her gün gitmek istiyorsunuz utanma filan kalmıyo o yüzden hiç kasmayın kendinizi ayıp diye bişey yok cinsel hayatınız da sizin sağlığınız bi sıkıntı varsa önlem alınır sağlığınızı ihmal etmeyin

Nur Toygar Tıraz

Kayıtlı Üye
rank
Bir sağlık sorunu olabilir, asla çekinmenize gerek yok kendinizi rahat hissedeceğiniz iyi bir doktora giderseniz sizin için ilk deneyim daha iyi geçer. Geçmiş olsun

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank
Canım aşırı kuruluk normal değil. Boşu boşuna kendine işkence etme, hiç utanıp çekinme git bi dra muayene ol
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

En doğrusunu drun söyler geçmiş olsun ☺️

Tüm sayfalar yüklendi.