Vajinal muayene soz konusu mu

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakk─▒nda Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Fato┼č­čî╣┼čeyma taraf─▒ndan olu┼čturulan Vajinal muayene soz konusu mu ba┼čl─▒kl─▒ konuyu okuyorsunuz. Bu konu ┼čimdiye dek 836 kez g├Âr├╝nt├╝lenmi┼č, 9 yorum ve 0 tepki puan─▒ alm─▒┼čt─▒r...
Kategori Ad─▒ Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Ba┼čl─▒─č─▒ Vajinal muayene soz konusu mu
Konbuyu ba┼člatan Fato┼č­čî╣┼čeyma
Ba┼člang─▒├ž tarihi
Cevaplar
G├Âr├╝nt├╝leme
─░lk mesaj tepki puan─▒
Son Mesaj Yazan Fato┼č­čî╣┼čeyma
─░nstagram hesab─▒m─▒z─▒ takip edin indirimleri ka├ž─▒rmay─▒n @gebelikhamilelikannelik

Fato┼č­čî╣┼čeyma

Kay─▒tl─▒ ├ťye
rank
Kat─▒l─▒m
10 Nisan 2021
Etmez canm do─čuma yak─▒n ediyolar
Tskr ederim ­čśâ­čśâ
Mesaj─▒n─▒z bir ├Ânceki mesaj ile otomatik birle┼čtirildi

Korkma cnm sanc─▒n kanaman suyun gelmedi─či s├╝rece alttan muayene etmezler
┼×uan ├žok rahatladim valla ├ž├╝nk├╝ en son yapt─▒klar─▒nda d├╝┼č├╝k yapmistim­čśó

Elisa

Kay─▒tl─▒ ├ťye
rank
Kat─▒l─▒m
7 Nisan 2021
Arkadaslar 28 haftalik hamileyken kontrole gitmistim doktorum nisan ayinin sonunda mutlaka gel dedi acaba alttan muayene edermi ­čś×­čś×­čś×bir fikri olan varsa yazarmi lutfen ÔŁĄÔŁĄÔÜś
Vallah benim hep etiler idrar infectionum vardi surekli altan kontrol ediyorlardi ve Bi o kadar aciyordu hicte istemiyordum

Burcu kumsal

Kay─▒tl─▒ ├ťye
rank
Kat─▒l─▒m
19 Nisan 2021
Arkadaslar 28 haftalik hamileyken kontrole gitmistim doktorum nisan ayinin sonunda mutlaka gel dedi acaba alttan muayene edermi ­čś×­čś×­čś×bir fikri olan varsa yazarmi lutfen ÔŁĄÔŁĄÔÜś
38 den sonra ba┼čl─▒yor ben─▒m b─▒ld─▒g─▒n a├ž─▒lma var m─▒ diye bak─▒yorlar yaparlarsa riskli cunku erken dogum olab─▒l─▒r

Fato┼č­čî╣┼čeyma

Kay─▒tl─▒ ├ťye
rank
Kat─▒l─▒m
10 Nisan 2021
Vallah benim hep etiler idrar infectionum vardi surekli altan kontrol ediyorlardi ve Bi o kadar aciyordu hicte

Vallah benim hep etiler idrar infectionum vardi surekli altan kontrol ediyorlardi ve Bi o kadar aciyordu hicte istemiyordum
Igrenc bisey sanki dirse─čine kadar insanin i├žine sokuyorlar­čśĄ­čśĄ­čśź
Mesaj─▒n─▒z bir ├Ânceki mesaj ile otomatik birle┼čtirildi

38 den sonra ba┼čl─▒yor ben─▒m b─▒ld─▒g─▒n a├ž─▒lma var m─▒ diye bak─▒yorlar yaparlarsa riskli cunku erken dogum olab─▒l─▒r
Bunu bilmem iyi oldu tskr ederim

T├╝m sayfalar y├╝klendi.

Son mesajlar