Sorum var vajinal ultrason ?

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde leylaaa tarafından oluşturulan vajinal ultrason ? başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 494 kez görüntülenmiş, 17 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı vajinal ultrason ?
Konbuyu başlatan leylaaa
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Hülya12

leylaaa

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba arkadawlar yine sorum olucaq . Vajinal ultrasonla cinsiyyet belli olurmu ?
O gun doktorda bana usten bakinca ultrasonla cinsiyyetini göremedi sonra vajinal ultrasonla bawqa biweye bakiyodu o vakit bana kiz bebek dedi. Dogruluk payi ne kadardir? 17+5 gununde kiz gorunub sonra erkek olma ihtimali varmi ? Tewekkur ederim canlar sok soru sorduysam afedersiniz wididen !

Zümree 👸

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba arkadawlar yine sorum olucaq . Vajinal ultrasonla cinsiyyet belli olurmu ?
O gun doktorda bana usten bakinca ultrasonla cinsiyyetini göremedi sonra vajinal ultrasonla bawqa biweye bakiyodu o vakit bana kiz bebek dedi. Dogruluk payi ne kadardir? 17+5 gununde kiz gorunub sonra erkek olma ihtimali varmi ? Tewekkur ederim canlar sok soru sorduysam afedersiniz wididen !
Evet canim hatta vajinal ultrasyonda herşey daha da net belli olur belki sonradan değişe bilir kiz diyip erkek olur sonradan erkek diyip kızda çıka bilir Rabbim gönlüne göre versin

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank
Evet canim hatta vajinal ultrasyonda herşey daha da net belli olur belki sonradan değişe bilir kiz diyip erkek olur sonradan erkek diyip kızda çıka bilir Rabbim gönlüne göre versin
Katılıyorum ama net olarak detayli ultrsonda netleştir kuzum

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
20 haftadan sonra detaylı ultrasonda kesin sonuç alırsın kuzum rabbim gönlüne göre versin inşallah
İlk gebelik mi senin

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar