Vajinal varis

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde 😊😍🙂🥰 tarafından oluşturulan Vajinal varis başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,471 kez görüntülenmiş, 10 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Vajinal varis
Konbuyu başlatan 😊😍🙂🥰
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan 😊😍🙂🥰

😊😍🙂🥰

Kayıtlı Üye
rank
Salam canlarım nasılsınız?15+1 hamileyim damarlarım çıktı feci şekilde vajinale doğu da gittiyini gözle bile göre biloyorum açık açık gözüküyoo.aşırı ağrısı var sancı veriyor.böyle durumla karşılaşan oldumu doktora gittinizmi acaba ne dedi.normal doğuma izin verilirmi?

Salam canlarım nasılsınız?15+1 hamileyim damarlarım çıktı feci şekilde vajinale doğu da gittiyini gözle bile göre biloyorum açık açık gözüküyoo.aşırı ağrısı var sancı veriyor.böyle durumla karşılaşan oldumu doktora gittinizmi acaba ne dedi.normal doğuma izin verilirmi?
Vallaha benim 2 ci çocukda oldu dogurdum 3 üncü çocukta baya irelilediyi için sezeryan oldum

😊😍🙂🥰

Kayıtlı Üye
rank
Vallaha benim 2 ci çocukda oldu dogurdum 3 üncü çocukta baya irelilediyi için sezeryan oldum
Ben 4cüye hamileyim 2si çok normel oldu hamilelik ne hiç anlamadım sadece karnım çıkdı o kadar.3cü de damarlar çıkmaya başladı izn vermediler normal doğuma.doğum tarihinden 10 gün öne sezeryana tarih koydu sezeryanında tarihinden 1 hafta önce çocuk geldi çocuk az kilolu olduğundan doktor normal doğuma aldı.ama bu sefer çok irelledi doktora da gidemiyorum

Ben 4cüye hamileyim 2si çok normel oldu hamilelik ne hiç anlamadım sadece karnım çıkdı o kadar.3cü de damarlar çıkmaya başladı izn vermediler normal doğuma.doğum tarihinden 10 gün öne sezeryana tarih koydu sezeryanında tarihinden 1 hafta önce çocuk geldi çocuk az kilolu olduğundan doktor normal doğuma aldı.ama bu sefer çok irelledi doktora da gidemiyorum
O zaman sezeryana alırlar muhtamalen

Husnıyeeee

Kayıtlı Üye
rank
Vajinal varis nasıl bişeydir acaba işk defa sizden duyuyorum da 😊

Filiz068283

Kayıtlı Üye
rank
Salam canlarım nasılsınız?15+1 hamileyim damarlarım çıktı feci şekilde vajinale doğu da gittiyini gözle bile göre biloyorum açık açık gözüküyoo.aşırı ağrısı var sancı veriyor.böyle durumla karşılaşan oldumu doktora gittinizmi acaba ne dedi.normal doğuma izin

Bende senin gibiydim canım çok zor bir durum son ayında ağrıların daha da artıyor kalp damar a gittim ugs çektirdim doğuma 10 gün kala ameliyat dedi damarlarda kaçak varmış doğumdan sonra tekrar gel bakalım dedi 29 gün oldu bugün kırkım çıksın da tekrar düşünüyorum gitmeyi burada benim zaten3 sezeryan dı diğer dogumlarim bu da sezeryan oldu ama varış cok ilerlemiş se zaten sezeryan yapıyorlar canım Allah yardımcımız olsun benim hala düzelmedi kaldı vajina öç kısımlarında misket gibi 7-8 adet elime geliyor resmen rahatsız oluyorum çok sıkıntılı bir durum

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar