Varis.

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Otcusevda tarafından oluşturulan Varis. başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,475 kez görüntülenmiş, 7 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Varis.
Konbuyu başlatan Otcusevda
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Selin2304

Otcusevda

Kayıtlı Üye
rank
Yeni aldım malesef keşke almasaymişim çok zor yukarıya tam çıkmıyor
Benmde karnimin tam uzernde kaliyo asiri skyo bebek rahatsz olur dye gobegimin altnda brakyrm o zamanda karnimn alt kismini skyo napcam bilemedm
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Yeni aldım malesef keşke

Yeni aldım malesef keşke almasaymişim çok zor yukarıya tam çıkmıyor
Doktorda kesn giymen lazm dyo sasirmis durumdayim

Otcusevda

Kayıtlı Üye
rank
Aldım medikalin verdiği çok sıktı gittim en büyük bedeni ile değiştirdim 36. Haftadayiz şuan göbek sıkınca bir kesik attım göbek kısmına dugmeliydi zaten dugmesiyle tutturup giyiyorum öyle bendede ileri derecede var varis.
Skmasi lazim degilmi buyuk bedeni fayda edermi.

Kesince yirtilmiyomu onlar on kismini bende kesp genis bi lastik takmyi dusnyrum. 37+2 haftamdym bnde

iyiki varsiniz cocuklarim

Kayıtlı Üye
rank
Aldım medikalin verdiği çok sıktı gittim en büyük bedeni ile değiştirdim 36. Haftadayiz şuan göbek sıkınca bir kesik attım göbek kısmına dugmeliydi zaten dugmesiyle tutturup giyiyorum öyle bendede ileri derecede var varis.
kadinlar kadinlar ah kadinlar ne yapsa yaranamiyolar kocalara kocalaracocuk getiriyosun kilo aliyosun vucudun degişiyo delik desik oluyosun sirf baba olsun sen anne ol diye yinede kiymet bilmiyolar zannediyolarki cocuk dogurmak cok kolay ağriyi ceken sancilari ceken cocugu buyuten koca sanki bide kadinin her davranişına laf ediyolar gelde sinir olma boşuna allah cenneti annelerin ayaklarinin altina sermemiş ama bunu anlayan kocalar yok vallahi .....😏 benimde cok varizlerim cikmiş tedavi görcem dogumumdan sonra eşimin yaninda kisa sort giyemiyorum kisa etek giyemiyorum ondan dolayi dogumumdan sonra hemen tedavi olcam variz tedavizi

Selin2304

Kayıtlı Üye
rank

Kesince yirtilmiyomu onlar on kismini bende kesp genis bi lastik takmyi dusnyrum. 37+2 haftamdym bnde
Sıkıyor zaten bacaklar yeteri kadar Merak etmeyin göbek kısmı rahatlasın diye büyük aldım bacak çok farketmiyor her halükarda sıkıyor kesincede yirtilmiyor çünkü aşağı indirip öyle kullanim derseniz bu sefer ya düşüyor ya göbeğin aşağı kısmını sıkıyor kesince aşağı inmiyor kesik kestiğiniz yerde duruyor düğmeli zaten rahat giyersiniz

kadinlar kadinlar ah kadinlar ne yapsa yaranamiyolar kocalara kocalaracocuk getiriyosun kilo aliyosun vucudun degişiyo delik desik oluyosun sirf baba olsun sen anne ol diye yinede kiymet bilmiyolar zannediyolarki cocuk dogurmak cok kolay ağriyi ceken sancilari ceken cocugu buyuten koca sanki bide kadinin her davranişına laf ediyolar gelde sinir olma boşuna allah cenneti annelerin ayaklarinin altina sermemiş ama bunu anlayan kocalar yok vallahi .....😏 benimde cok varizlerim cikmiş tedavi görcem dogumumdan sonra eşimin yaninda kisa sort giyemiyorum kisa etek giyemiyorum ondan dolayi dogumumdan sonra hemen tedavi olcam variz tedavizi
Çok doğru dedin kardeşim en iyisi olsa en anlayışlisi olsada mümkün değil anlayabilmesi biz biliyoruz ne çektiğimizi ne zahmetli olduğunu annelik bambaşka. Bende doğumdan sonra tedavi gorucem aynı durumdayız

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar