Sorum var Vitamin D hamilelikden de

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Leyla Mi tarafından oluşturulan Vitamin D hamilelikden de başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 799 kez görüntülenmiş, 12 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Vitamin D hamilelikden de
Konbuyu başlatan Leyla Mi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Leyla Mi

tatlı telaşım kızım

Kayıtlı Üye
rank
Kizlar hamilelik de doktorunuz size kac dozaj Vitamin D yazmişdi benimki baya yuksek dozaj yazmiş bu günler de dikkat etdim Benimki 150.000 IU gun aşiri 1 damla yani 1 damlada 15.000 IU var siz nasilini kullandimiz
Bende şu an 150.000 IU/10ml var ben kahvaltıdan sonra üç damla alıyorum bu bitince dozaj artar mı bilmiyorum

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
Kizlar hamilelik de doktorunuz size kac dozaj Vitamin D yazmişdi benimki baya yuksek dozaj yazmiş bu günler de dikkat etdim Benimki 150.000 IU gun aşiri 1 damla yani 1 damlada 15.000 IU var siz nasilini kullandimiz
Ben 150.000 IU günde 3 damla kullanmıştım canım

Leyla Mi

Kayıtlı Üye
rank
Bende şu an 150.000 IU/10ml var ben kahvaltıdan sonra üç damla alıyorum bu bitince dozaj artar mı bilmiyorum
Aynen bende öyle ama ben gün aşiri 1 damla kullaniyorum, vitamin tahlili yaptirmadigim icin ola bilir profilktik olarak böyle kullanmayi galiba uygun gormuş
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Benim doktor galiba profilaktik amaci öyle tavsiye etmiş

Benim doktor galiba profilaktik amaci öyle tavsiye etmiş

EbruSamir❤

Kayıtlı Üye
rank
Ben hic bi zaman kullanmadim. Bi kere denedin sonra hep unuttumm.😔

tatlı telaşım kızım

Kayıtlı Üye
rank
Aynen bende öyle ama ben gün aşiri 1 damla kullaniyorum, vitamin tahlili yaptirmadigim icin ola bilir profilktik olarak böyle kullanmayi galiba uygun gormuş
Tatlım doktor her hamileye ayrı tedavi uyguluyor faydalı onlar aksatma

Ulduz.kiz anesi👶❤

Kızına aşık ❤️
rank
Canim.vitamin d az oldugun icin yuksek dozlar yasmis

Tüm sayfalar yüklendi.